Home ARCHIWUM 2012/2013 OGÓLNE "Do zobaczenia w dorosłym życiu"
"Do zobaczenia w dorosłym życiu" PDF Drukuj Email

„Do zobaczenia w dorosłym życiu”

26 kwietnia podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły. W tym roku naukę zakończyły 4 klasy: IVGTK, IIILJK, IIILOP, IIILOW.

W pożegnalnym spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, dyrekcja, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie pozostałych klas.

Abiturientom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce wręczono nagrody książkowe. Podczas akademii wręczono również nagrody za działalność w szkolnym kole HDK, w samorządzie szkolnym, klasach wojskowych. Podsumowano także osiągnięcia sportowe absolwentów. W dalszej części apelu maturzyści podziękowali swoim wychowawcom, dyrekcji oraz nauczycielom. Młodsi uczniowie pożegnali swoich starszych kolegów życząc powodzenia podczas zbliżających się egzaminów maturalnych i zawodowych. Szczególny aplauz wzbudził wokalny występ dziewcząt z klasy wojskowej.

Drodzy absolwenci zapamiętajcie: "Z małych to życie cząstek się składa, z chwilek na pozór bez ceny; Lecz komu cząstka marnie przepada, życie rozpływa się w treny. Więc zbieraj bracie, te drobne karty, którymi żywot Bóg pisze; Na świat i ludzi miej wzrok otwarty, ukochaj pracę i ciszę; Jeżeli zszyjesz karty żywota, to księgą żywot się stanie;"

Dziękuje wszystkim osobom, które aktywnie zaangażowały się w przygotowanie pożegnania maturzystów.

Opiekun Samorządu

Ewelina Serdyńska- Kijak