Home ARCHIWUM ARCHIWUM 2010/2011
2010_2011
MAamy coś do (o)powiedzenia - rysunki. PDF Drukuj Email

Zapraszam do obejrzenia rysunków wykonanych przez Klaudię z 2 GiC.

 

Więcej…
 
Mamy coś do (o)powiedzenia - grafika PDF Drukuj Email

Dziś zapraszam do obejrzenia rysunków wykonanych przez Brygidę.

 

Więcej…
 
Mamy coś do (o)powiedzenia - fotografie. PDF Drukuj Email

Przypominamy, że w menu Działalność w kategorii "Mamy coś do (o)powiedzenia" są zamieszczane prace gimnazjalistów. Można poczytać oraz pooglądać jak widzą oni świat i jak go oceniają. 
Wszystkich gimnazjalistów, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi refleksjami prosimy o kontakt z p. B. Zalesińską. Możecie również przesyłać swoje prace (teksty, fotografie...) na adres administratora strony Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziś zapraszamy do obejrzenia zdjęć, których autorem jest Maciej.

 

Więcej…
 
WYCIECZKA DO WINNEJ GÓRY I GIECZA. PDF Drukuj Email

W dniu 17 czerwca klasy II B, II A , IIC oraz dziewczyny z II LO Natalia i Agnieszka wybrały się na wycieczkę autokarową do Winnej Góry i Giecza. Dla klasy II B  wizyta w Winnej Górze była  zwieńczeniem klasowego projektu  pt. Generał Jan Henryk Dąbrowski – patron mojej szkoły”, który to klasa realizowała w ramach obchodów 90-lecia szkoły oraz w celu bliższego zapoznania się z sylwetką patrona swojej szkoły. Efektem pracy grupowej są dwie gry planszowe w których można sprawdzić swoją wiedzę o życiu i działalności generała, mega-krzyżówka, mapa- biografia oraz dwie prezentacje.

Więcej…
 
SPORTOWE ZMAGANIA – 1 czerwca Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

Jak co roku 1 czerwca w naszej szkole to dzień sportu. Oddajemy się w nim różnym konkurencjom sportowym takim jak rzut lotką, hula-hop, skakanka podnoszenie odważnika, przeciąganie liny. Są też konkurencje na poważnie np. partia szachów z panem Dyrektorem czy zmagania drużyn piłki nożnej. Nagrodą dla wszystkich uczestników oprócz dobrej zabawy są lizaki a zwycięzcy zgarniają batoniki, wafelki oraz soczki, które zakupuje samorząd szkolny- chętnych na nie nigdy nie brakuje!

Więcej…
 
ZUZANNA GRZEŚKOWIAK LAUREATKĄ KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE. PDF Drukuj Email

 

We wtorek 21 czerwca tuż przed zakończeniem roku szkolnego Zuzanna Grześkowiak z klasy I c wraz z opiekunka Izabelą Igłą uczestniczyły w gali laureatów XV Jubileuszowego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Uroczystość miała miejsce w auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza.

Więcej…
 
Podsumowanie roku szkolnego klas wojskowych w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań – Krzesiny. PDF Drukuj Email

21 czerwca klasy wojskowe udały się do 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań – Krzesiny podsumować kończący się rok szkolny – jakże pracowity dla naszej młodzieży. Podczas zajęć naszym ,,opiekunem|” był mjr Dariusz Balicki.  Pierwszym miejscem zajęć była Lotniskowa Straż Pożarna, w tym miejscu szczególnie nasi strażacy ochotnicy czuli się jak ,,ryby w wodzie”. Następnie udaliśmy się do tzw. spadochroniarni, gdzie zapoznano nas ze sprzętem indywidualnym pilota samolotów F-16 oraz elementami systemu ratownictwa naszych pilotów.

Więcej…
 
Egzaminy poprawkowe PDF Drukuj Email

 

TERMINARZ EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH - ROK SZKOLNY 2010/2011

Więcej…
 
Uroczyste wręczenie kart motorowerowych PDF Drukuj Email

17 uczniów Gimnazjum Nr 3 w tym 3 dziewczyny, po pomyślnie zakończonym egzaminie składającym się z części teoretycznej i praktycznej otrzymało uprawnienia do kierowania jednośladami.

Egzamin przygotowany został przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Środzie, a uczniów do egzaminu przygotowywali: nauczyciel Wawrzyn Ławniczak oraz pielęgniarka szkolna Stanisława Ciesielska, nad wszystkim pieczę sprawowała Dyrektor Gimnazjum Nr 3 Iwona Klepacka.

Wręczeniu kart towarzyszyła prelekcja na temat bezpiecznego poruszania się na motorowerze przygotowana przez KPP w Środzie Wlkp., prowadzona przez  rzecznika prasowego KPP w Środzie Wlkp. Edytę Kwietniewską.

Więcej…
 
Osiągnięcia gimnazjalistów PDF Drukuj Email

 

Przedstawiamy wszystkie najważniejsze osiągnięcia gimnazjalistów w tym roku szkolnym w zestawieniu klasowym.

Gratulujemy!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 12