Home ARCHIWUM ARCHIWUM 2016/2017 OGÓLNE Rolibuda na Agro Show 2016
Rolibuda na Agro Show 2016 PDF Drukuj Email

23.09.2016 odbyła się wycieczka dydaktyczna na Międzynarodową Wystawę Maszyn Rolniczych Agro Show 2016. Uczniowie zapoznali się z najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami rolniczymi, innowacyjnymi rozwiązaniami w technice rolniczej. Zapoznali się z ofertą producentów nawozów i nasion, środków ochrony roślin. Nasi uczniowie wzięli ponadto udział w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy dotyczącym wiedzy w zakresie przepisów BHP, w którym zajęli II miejsce.

W zwiedzaniu wystawy brały udział klasy – I i III Technikum Rolniczego, klasa I Technikum Technologii Żywności, klasa I Technikum Organizacji Reklamy oraz uczniowie ZSZ - mechanik i operator pojazdów i maszyn rolniczych.