Home ARCHIWUM ARCHIWUM 2016/2017 OGÓLNE JUŻ PO ŚLUBOWANIU.
JUŻ PO ŚLUBOWANIU. PDF Drukuj Email

Uczniowie wszystkich klas pierwszych, którzy rozpoczęli naukę w bieżącym roku szkolnym, zostali oficjalnie włączeni w poczet wychowanków Rolibudy. Uroczystość miała miejsce 11 października podczas apelu. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie przed Dyrekcją szkoły, zgromadzonymi nauczycielami oraz starszymi uczniami, później uczestniczyli w kilku konkurencjach przygotowanych przez samorząd klas ponadgimnazjalnych. Starsi koledzy sprawdzili spryt, sprawność fizyczną, wiadomości z wiedzy o kraju i świecie oraz stopień znajomości utworów disco polo u swoich nowych kolegów i koleżanek. Wszyscy pierwszoklasiści wykazali się przede wszystkim umiejętnością dobrej zabawy. Na pamiątkę ślubowania otrzymali słodkie upominki oraz dyplomy poświadczające oficjalnie włączenie w poczet uczniów. Druga część apelu została przygotowana przez uczniów samorządu gimnazjalnego. Gimnazjaliści złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji święta Edukacji Narodowej.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie apelu, przede wszystkim podziękowania kieruję w stronę Marysi Sysak, Julii Kasprzak (1B) oraz Marka Chorzępy (2B) za godne reprezentowanie pocztu sztandarowego.

 

Opiekun SU Ewelina Serdyńska- Kijak