Podziękowania PDF Drukuj Email

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Niebieski Zakątek" pragnie serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy bardzo aktywnie włączyli się w akcję przygotowania paczek świątecznych dla niepełnosprawnych chłopców z Broniszewic. Wszyscy chłopcy to podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach, który jest prowadzony z wielką troskliwością przez Siostry dominikanki.
Szczególnie wyróżnić chcielibyśmy nieoceniony zapał klasy II Low, która wraz z wychowawcą - P. Anną Stachowiak tradycyjnie już wspiera wszystkie akcje charytatywne "Niebieskiego Zakątka" oraz klasie IIGiB, która w tym roku również postanowiła włączyć się do akcji.

Serdeczne podziękowania chcemy złożyć również wszystkim rodzicom, uczniom oraz wolontariuszom i przyjaciołom Stowarzyszenia, którzy indywidualnie zaangażowali się w zbiórkę żywności, artykułów kosmetycznych i sprzętu do rehabilitacji dla Broniszewic. Organizacją transportu zgromadzonych paczek osobiście zajęli się Państwo Danuta i Sławomir Mąderek, dzięki którym dary trafiły bezpośrednio do czekających na nie 56 niepełnosprawnych podopiecznych.

Za wielkie i otwarte serca, za hojność i olbrzymie zaangażowanie raz jeszcze pięknie wszystkim dziękujemy życząc, by Nowy Rok 2017 był dla Was tak uśmiechnięty, jak uśmiechnięte były Święta w Broniszewicach.