Home ARCHIWUM ARCHIWUM 2016/2017 OGÓLNE MALOWALI PODCZAS FERII
MALOWALI PODCZAS FERII PDF Drukuj Email

Podczas tegorocznych ferii zimowych zwycięzcy konkursu ogłoszonego przez SU wykonali swoje prace w szkolnym Piekiełku. W głosowaniu uczniów wyłonione zostały dwie prace: I miejsce zajął projekt Maksymiliana Samsona- klasa III GiB, na drugiej pozycji uplasował się projekt autorstwa Julii Kasprzak klasa IGiB. Wspomniane osoby wspólnie z pomocnikami wykonały prace na ścianach szkolnego Piekiełka podczas ferii zimowych. Bardzo dziękuję osobom zaangażowanym w ten projekt: dziewczętom z klasy I GiB Julii Kasprzak i Marii Sysak oraz chłopcom z klasy III GiB Jakubowi Waszakowi, Maksymilianowi Samsonowi i jego mamie.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem prac naszych uczniów zapraszamy do szkolnego Piekiełka po małych zmianach.

Ewelina Serdyńska- Kijak