Home ARCHIWUM ARCHIWUM 2016/2017 OGÓLNE Grzegorz Posała – absolwent Zespołu Szkół Rolniczych
Grzegorz Posała – absolwent Zespołu Szkół Rolniczych PDF Drukuj Email

Grzegorz Posała – absolwent Zespołu Szkół Rolniczych, urodzony w Środzie Wielkopolskiej, mieszkaniec Jarosławca. W roku 2006 rozpoczął studia geograficzne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
Od 2013 roku pomysłodawca i twórca średzkiego Festiwalu Podróżniczego
Klubu Szalonego Podróżnika”.

W tym roku IV edycja festiwalu odbędzie się podczas Średzkich Sejmików w dniach 2-4 czerwca (będziemy jeszcze o tym przypominać :) ).Jego życiowym mottem są słowa: „Podróżować to żyć”. Kierując się nimi przemierza i poznaje zakątki Polski, a coraz częściej również Świata.
Wspomniany już Festiwal Podróżniczy w Środzie Wlkp. jest kulminacją co miesięcznych spotkań z obieżyświatami z całej Polski. Podróżnicy dzielą się na nich swoimi przygodami oraz doświadczeniami zdobytymi podczas wypraw i ekspedycji po Świecie.

W roku ubiegłym tj. 2016 wraz z Panią dyrektor Ośrodka Kultury Ewą Kusik wymyślił i zorganizował Średzki Dzień z Przygodą, na którym to średzianie mieli przyjemność spotkać się z podróżnikiem roku National Geographic,panem Aleksandrem Dobą.

W roku 2017 został nominowany do tytułu Średzianin Roku w plebiscycie Sulisławy.