Home
Medale lekkoatletów w Pile PDF Drukuj Email

W Pile odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Szkół LZS w lekkoatletyce.  Z powodzeniem wystąpili w nich nasi uczniowie.

Duży sukces odniósł w nich Jakub Wlazły, który zdecydowanie zwyciężył w pchnięciu kulą. Uzyskał wynik 15 metrów i 67 centymetrów. Drugi rywal uzyskał poniżej czternastu metrów.
Bardzo dobrze zaprezentowali się maturzyści. Artur Maciejewski w sztafecie 4x100m zdobył złoty medal, a w indywidualnym biegu na 400m zajął czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym a brązowy medal w skoku wzwyż wywalczył Władysław Matuszewski.
Również z brązowym medalem wrócił Maciej Maćkowiak z klasy II, który wystąpił w rzucie osczepem. osczepem. W tej samej konkurencji czwarte miejsce, a więc tuż za  podium zajęła Magda Wlazły.