Home
Zajęcia dodatkowe - semestr II rok szkolny 2016/17 PDF Drukuj Email

 

Zajęcia dodatkowe w drugim semestrze

roku szkolnego 2016/2017

 


Dzień tygodnia

godziny

Prowadzący

Opis zajęć

poniedziałek

14.25 – 15.10

p. Katarzyna Jasińska - Kaczor

Język polski

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów gimnazjum

14.25 – 15.10

p. Beata Kosakowska

Matematyka

Zajęcia dodatkowe dla uczniów gimnazjum i/lub uczniów klasy ponadgimnazjalnej

13.30 – 14.20

p. Sławomir Dudziak

Matematyka

Kl. IIGia, IIILow

14.25 – 15.10

p. Małgorzata Przybyła

Geografia

15.15 – 16.30

p. Anna Stachowiak

Język polski

wtorek

13.30 – 14.20

p. Izabela Igła

Historia

14.20 – 15.10

p. Maria Kaźmierczak

Język niemiecki

12.40 – 15.10

p. Wojciech Borowczyk

Koło informatyczne

14.20 – 15.10

p. Marek Idaszek

Historia

Przygotowanie do matury

środa

8.00 – 8.45

p. Beata Senftleben

Matematyka

Przygotowanie do matury – poziom rozszerzony kl. IVGR

8.00 – 8.45

p. Iwona Klepacka

Matematyka Kl. II M SALA 21

8.15 – 8.45

p. Sławomir Dudziak

Matematyka

Kl. IGib

13.30 - 14.20

P. Beata Kosakowska

Matematyka

Zajęcia dodatkowe dla uczniów gimnazjum i/lub uczniów klasy ponadgimnazjalnej

13.30 – 14.20

p. Joanna Zegar

Biologia

Zajęcia dodatkowe z biologii

13.35 – 14.20

p. Magdalena Malinowska

Język angielski

(w zależności od potrzeb uczniów)

lub piątek od 12.45 – 14.20 (po wcześniejszym ustaleniu uczniów z nauczycielem)

14.20 – 15.10

p. Ewelina Zawielak

Język Polski

Kl. IV GR

Przygotowanie do matury

14.20 – 15.10

p. Marta Chojnacka

Matematyka

16.30 – 18.00

p. Grzegorz Rozmiarek

Siłownia – zajęcia sportowe dla uczniów szkoły

czwartek

 

14.30 – 15.10

p. Katarzyna Jasińska - Kaczor

Język polski

dla klas ponadgimnazjalnych wykorzystanie materiałów "Filmoteki szkolnej" i przygotowanie do matury

13.30 – 14.20

p. Maria Kaźmierczak

Język niemiecki

13.30 - 14.20

p. Sławomir Dudziak

Matematyka

Kl. II Gic

14.20 – 15.10

p. Marta Chojnacka

Matematyka

14.30 – 15.15

p. Beata Senftleben

Matematyka

Kl. III Gib

(w zależności od potrzeb uczniów)

14.30 - 15.15

p. Iwona Klepacka

Matematyka

Kl. I Gic

14.20 – 15.10

p. Izabela Igła

Historia

14.20 – 15.10

p. Agnieszka Cichowlas

Koszykówka – zajęcia sportowe

18.30 – 20.00

p. Grzegorz Rozmiarek

SKS – gry sportowe

piątek

8.00 – 8.45

p. Lucyna Wrzaskowska

Przygotowanie do egzaminu zawodowego kl. IV TG

8.00 – 8.45

p. Łucja Szurpicka

Język angielski – dla chętnych