Home
POŻEGNALI SZKOŁĘ PDF Drukuj Email

W dniu 28 kwietnia podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów klas ponadgimnazjalnych. W obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli oraz młodszych kolegów i koleżanek, świadectwa i nagrody odebrali uczniowie wyróżniający się m.in. w nauce, sporcie. Najwyższą średnią ocen uzyskała uczennica klasy 4GR Agata Klepacka.

Inne wyróżnienia związane były z osiągnięciami sportowymi, krwiodawstwem, zaangażowaniem w pracę klas wojskowych oraz samorządu szkolnego. Na naszych absolwentów czekała także niespodzianka przygotowana przez zaprzyjaźnione z naszą szkołą przedszkolaki, które zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne w krótkim koncercie, zbierając owacje na stojąco. Na koniec uroczystości samorząd szkolny rozstrzygnął i uroczyście wręczył specjalne wyróżnienia:

 

MISS ZSR-DARIA JANKOWSKA

MISTER ZSR- ADAM BAŁAŻYK i KRZYSZTOF ZIĘTY

SUPER LUZAK- MIKOŁAJ MARKIEWICZ

SUPER TWARDZIEL- JAN LESIŃSKI

SUPER UCZEŃ- AGATA KLEPACKA

SUPER SZCZĘŚCIARZ- ADRIAN BOROWIAK i MACIEJ BRYLEWSKI

 

Dziękuję wszystkim uczniom, dzięki pomocy których możliwe było przygotowanie tej uroczystości:

Marysia Sysak, Julia Kasprzak, Natalia Pawłowska, Kamil Fludra, Maciej Maćkowiak, Cezary Zygmunt, Weronika Gawrońska i odchodząca część pocztu sztandarowego Filip Pawlak i Oliwia Górkiewicz.

 

Ewelina Serdyńska- Kijak