Home
Zielona szkoła PDF Drukuj Email

Podczas gdy trzecioklasiści z gimnazjum zmagali się z testami ich młodsi koledzy i koleżanki z klas drugich jeszcze beztroscy i nieświadomi tego co ich czeka za rok, wesoło korzystali z trzech wolnych od nauki  dni. W pierwszym dniu  klasa II A i II B pod opieką wychowawczyń oraz pani Anny Stachowiak spędziła w Pyrland Parku Linowym w Poznaniu, gdzie wielu mogło oswoić się z lękiem wysokości lub też stwierdzić,że mistrzami są jednak w innej dziedzinie. W drugim dniu gimnazjaliści szaleli w Jump Arenie aby następnie wyciszyć się w sali kinowej.

Wychowawczyniom w tym dniu w opiece nad uczniami  pomogła pani Justyna Michalak. Trzeci dzień to atrakcje w Gospodarstwie Agroturystycznym w Młodzikowie – zwiedzanie gospodarstwa, przejażdżka bryczką, jazda konna na lonży, nauka czyszczenia konia dla chętnych podchody w okolicznym lesie a na koniec kiełbaski z ogniska – w opiece na grupą pomogła pani Beata Senftleben.