Home
Rolibuda w Bednarach. PDF Drukuj Email

W piątek 21 września odbył się wyjazd klas technikum rolniczego i technikum technologii żywności do Bednar na słynne targi Agroshow. Jest to największa w Polsce wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, na której wystawcy prezentuję najnowsze osiągnięcia i zdobycze techniki rolniczej.

Podczas zwiedzania wystawy uczniowie mieli szansę zdobyć wiedzę i nowe doświadczenia w dziedzinie techniki rolniczej. W trakcie imprezy odbył się konkurs pt. "Bezpieczna praca w rolnictwie" zorganizowany przez PIP, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Sukcesem napawającym dumą okazało się zdobycie pierwszego miejsca przez naszą uczennicę z klasy IV technikum rolniczego Beatę Bączkiewicz.

Pokonała ona 35 konkurentów z całej Polski odpowiadając bezbłędnie na wszystkie pytania konkursowe. Serdecznie gratulujemy sukcesu i pięknych nagród.