Home LO, T wojskowe Wizyta na Ławicy i Wyższej Szkole Bezpieczeństwa
Wizyta na Ławicy i Wyższej Szkole Bezpieczeństwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 27 lutego 2018 15:32

I tak, 31 stycznia, środa, była dla uczniów klas mundurowych (technik mechanik i technik lotniskowych służb operacyjnych) czasem spędzonym w Poznaniu w dwóch ciekawych miejscach: Od godzin porannych realizowaliśmy zajęcia na terenie Portu Lotniczego Poznań – Ławica im. Henryka Wieniawskiego. Odwiedziliśmy, przeszliśmy, zobaczyliśmy takie miejsca jak np. odprawę biletowo – bagażową, kontrolę bezpieczeństwa, salę odlotów, wylot samolotu linii lotniczej Lufthansa, salon Business Exec utive Lounge i jeszcze kilka ,,ciekawych” miejsc, na co dzień niedostępnych dla zwykłego pasażera a zapewniających bezpieczeństwo na lotnisku.

W godzinach popołudniowych czas spędzaliśmy na terenie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, analizując szeroko rozumiane bezpieczeństwa w naszym życiu codziennym...