Home LO, T wojskowe Festiwal naukowy i militaria? Dlaczego nie!
Festiwal naukowy i militaria? Dlaczego nie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 25 marca 2018 19:33

10 marca, tj. w sobotę, w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Wlkp., miał miejsce festiwal naukowy, w którym mieliśmy przyjemność brać udział. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie na naszych stanowiskach. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla odwiedzających, m.in.: symulację zadymionego pomieszczenia, stanowisko strzeleckie, punkt nauki pierwszej pomocy, punkt łączności, oraz standardowo stanowisko, przy którym każdy mógł obejrzeć, dotknąć i dowiedzieć się czegoś o sprzęcie zarówno szkoleniowym, jak i tym używanym przez służby.

 

Oczywiście, nie obyło się bez problemów technicznych, lecz nie straszne nam awarie! Noktowizor zawiódł? Schowaj coś w zadymionym pomieszczeniu i sprawdź kto znajdzie to szybciej! Najliczniejszą grupą zainteresowanych były dzieci i młodzież, ale również wielu dorosłych korzystało z okazji by poznać lub nauczyć się czegoś nowego! Dziękujemy serdecznie wszystkim zainteresowanym i czekamy na kolejne takie spotkanie!

Poprawiony: niedziela, 25 marca 2018 20:58