Home LO, T wojskowe Udział mundurowych przedstawicieli naszego miasta w bardzo ciekawym szkoleniu strzeleckim – Schmeisser Cup.
Udział mundurowych przedstawicieli naszego miasta w bardzo ciekawym szkoleniu strzeleckim – Schmeisser Cup. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 17 lipca 2018 21:34

W dniach 6-7 lipca 2018 roku na terenie Centrum Szkoleniowego Camp X  w Babimoście odbyła się bardzo ciekawa impreza dla pasjonatów strzelectwa i spraw pro obronnych.

W szkoleniu brały udział tylko instytucje wybrane przez organizatora i w tym wypadku zaproszenie otrzymały klasy wojskowe z ZSR, członkowie Związku Strzeleckiego ,,Strzelec” RP co jest już sporym wyróżnieniem dla naszego środowiska.

W pierwszym dniu Schmeisser Germany  prezentowała swój nowy wyrób – karabinek AR15, co było najciekawszym elementem szkolenia – możliwość praktycznego sprawdzenia tego rodzaju broni, można było ,,trochę...” postrzelać.

Praktycznie można było także postrzelać z broni krótkiej i w tym wypadku amunicji było pod dostatkiem…

Dla tych, którym ,,ostre” strzelanie już się znudziło można było sprawdzić swoje umiejętności na Laser Shot i tu też było bardzo przyjemnie.

Podsumowując, nasza grupa mogła podczas szkolenia postrzelać do woli podnosząc swoje umiejętności.

Czas spędzony w Babimoście był także okazją do ciekawych rozmów z ludźmi z szeroko rozumianej branży mundurowej, zdobywaniem nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z pasjonatami strzelectwa i spraw pro obronnych.

Kolejne szkolenie strzeleckie planowane jest na koniec lipca, trzeba doskonalić swoje umiejętności.

Poprawiony: środa, 08 sierpnia 2018 21:38