Home LO wojskowe Szkolenia dla prowadzących strzelanie w naszej szkole.
Szkolenia dla prowadzących strzelanie w naszej szkole. PDF Drukuj Email

Jesień to czas dodatkowej pracy dla uczniów, pracowników i absolwentów naszej szkoły. W tym roku rozwijamy swoje zainteresowania, uprawnienia w temacie strzelectwa. Dwie osoby zdały egzamin na patent strzelecki co pozwoli za jakiś czas posiadać broń sportowa, z kolei 9 osób uzyskało uprawnienia dla prowadzących strzelanie w kategoriach A B C i D. Wymagało to wyjazdów na szkolenia do Bydgoszczy, Gostynia i Pleszewa ale opłaciło się...

Jest to bardzo fajna możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, co w przypadku uczniów klas III, planujących związać się z mundurem ułatwia im staranie się o taki wybór swojej przyszłości.

Warto dodać, że w naszej szkole ruszyło od sierpnia Szkolne Koło Strzeleckie LOK i w tej chwili liczy 35 członków.

Umiejętność strzelania trzeba posiadać...