Home LO wojskowe Uczniowie klas wojskowych na zajęciach w przedszkolu.
Uczniowie klas wojskowych na zajęciach w przedszkolu. PDF Drukuj Email

8 listopada nasza młodzież udał się do zaprzyjaźnionego przedszkola ,,Wesołe Urwiski”. Uczniowie brali udział w uroczystym apelu po którym przeprowadzili dla dzieciaków zajęcia poświęcone naszym Symbolom Narodowym. Najmłodsze grupy były bardzo zaciekawione jak kształtowały się polskie symbole, warto dodać, że dzieciaki doskonale znały, znają nasze symbole!

W kolejnej turze zajęć uczniowie przedstawili podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Chętnych do ćwiczeń nie brakowało.

Warto pamiętać, że podstaw udzielania pierwszej pomocy należy uczyć do przedszkola, bo nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć w codziennym życiu...

Z kolei dbanie o wychowanie patriotyczne nie powinno być tłumaczone!