Home LO wojskowe Kolejne szkolenie proobronne.
Kolejne szkolenie proobronne. PDF Drukuj Email

Czas wolny od zajęć to czas odpoczynku, w naszym wypadku aktywnego. Początek roku tj. 6 i 7 styczna uczniowie naszej szkoły, uczniowie klas wojskowych i naszego gimnazjum, spędzili w terenie na zajęciach, symulacji walk z użyciem replik broni ASG.

Piątek był dniem gdzie w scenerii zimowej ,,biegaliśmy po lesie” spędzając aktywnie dzień w naszych wielkopolskich lasach podczas symulacji walki w terenie otwartym.

Sobota to czas zajęć na terenie naszej Środy. W tym dniu chętni uczniowie przeszli kolejne szkolenie na broni krótkiej a następnie praktycznie sprawdzano ich wiedzę na  terenie średzkiego LOK – u. W tym wypadku na zajęciach dominowali członkowie Związku Strzeleckiego ,,Strzelec” RP.

W czasie ferii zimowych czekają nas kolejne ciekawe zajęcia w tematyce proobronnej.