Home LO wojskowe Strzelania wieczorno - nocne naszej młodzieży.
Strzelania wieczorno - nocne naszej młodzieży. PDF Drukuj Email

W końcu marca mieliśmy, po raz kolejny, okazje postrzelać. Niby nic nowego bo strzelamy dość często. Nowością było jednak to, że tym razem strzelania odbywały się wieczorem i po zmroku. Teren strzelnicy LOK – u pozwala realizować strzelania a także miło spędzać czas tym, którzy w danej chwili nie szkolą się na stanowiskach strzeleckich. Czas spędzany przy ognisku, to wspólny posiłek ale i integracja.

Strzelanie po zmroku było nowym doświadczeniem, wyniki zadowalające i przede wszystkim bezpiecznie odbyte zajęcia zachęcają do dalszego doskonalenia umiejętności strzeleckich. Warto dodać, że w kwietniu znowu ,,trochę postrzelamy” z tym, że tym razem zajęcia odbędą się w Poznaniu na obiektach wojskowych.