Home LO wojskowe Kolejne zajęcia na strzelnicy klas wojskowych, członków Związku Strzeleckiego ,,Strzelec” RP.
Kolejne zajęcia na strzelnicy klas wojskowych, członków Związku Strzeleckiego ,,Strzelec” RP. PDF Drukuj Email

Początek maja tj. czwartek (4 maja) i piątek (6 maja) był czasem intensywnych zajęć strzeleckich na średzkiej strzelnicy. W czwartek przygotowywaliśmy obiekt pod zawody LOK – u, przewidziane na sobotę, oraz prowadziliśmy trening strzelecki na dystansach 50 i 25 metrów.

Sobota była dniem intensywnym, nasi ludzie pomagali przeprowadzić zawody strzeleckie rangi wojewódzkiej, tak aby zaproszone drużyny z Kalisza, Konina czy Poznania chciały do nas za jakiś czas powrócić.

 

 

Podczas tych dwóch dni osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień prowadzącego strzelanie mogły się wykazać, poćwiczyć przed czekającym ich niebawem egzaminem.

Nasz pomoc została przez władze LOK - u wysoko oceniona. Dzięki temu w końcu maja zostaniemy za pracę nagrodzeni.