Home LO wojskowe Święto Batalionu z naszym udziałem.
Święto Batalionu z naszym udziałem. PDF Drukuj Email

Dnia 26 maja 2017 r. w 6. batalionie dowodzenia Sił Powietrznych odbyły się uroczyste obchody święta jednostki, które ustanowione zostało dla upamiętnienia przeniesienia 37 Pułku Łączności z Nowego Dworu Mazowieckiego do Śremu w roku 1958.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele naszej szkoły, która od kilu lat współpracuje z Jednostką.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą celebrowaną w Kościele Garnizonowym. Podczas uroczystego apelu odczytano rozkaz dotyczący wyróżnień dla żołnierzy i pracowników. Dowódca 9 Brygady Wsparcia Dowodzenia DG RSZ wraz z dowódcą 6 Batalionu Dowodzenia SP wręczyli wyróżnionym żołnierzom Listy Gratulacyjne. Uroczysty apel zakończyła defilada pododdziałów.