Home LO wojskowe Wyróżnienie dla klas wojskowych z Zespołu Szkół Rolniczych
Wyróżnienie dla klas wojskowych z Zespołu Szkół Rolniczych PDF Drukuj Email

W ubiegły piątek tj. 9 czerwca odbyła się w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego wzniosła uroczystość, przekazania obowiązków służbowych na stanowisku Dowódcy Bazy. Warto dodać, Bazy która dzisiaj dysponuje w Polsce największą siłą ,,ognia”.

Decyzją Ministra Obrony Narodowej, dotychczasowy Dowódca 31. BLT płk pil. dr inż. Grzegorz ŚLUSARZ skierowany został na Podyplomowe Studia Polityki Obronnej w Narodowym Uniwersytecie Obrony w Waszyngtonie, a na Dowódcę 31. BLT wyznaczony został płk pil. Rafał ZADENCKI.

 

 

Na przekazanie obowiązków licznie przybyli przedstawiciele władz województwa wielkopolskiego, władz samorządowych, służb mundurowych regionu, a także instytucji z którymi na co dzień współpracuje 31. BLT.

Nasza szkoła, jako jedyna placówka oświatowa, została zaproszona na wspomniane uroczystości, a to wszystko dzięki intensywnej współpracy naszej umundurowanej młodzieży z 31. BLT

Podczas uroczystości była okazja spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami innych Jednostek Wojskowych z którymi współpracuje Baza i nasza szkoła.

Warto dodać, że ma początek września planowana jest ważna uroczystość w bazie na Krzesinach i nasza szkoła ma już w tej chwili na nią już zaproszenie!