Home Nauczyciele
Pracownicy szkoły PDF Drukuj Email
Spis treści
Pracownicy szkoły
Pedagog
Nauczyciele pełnozatrudnieni
Nauczyciele niepełnozatrudnieni
Biblioteka
Sekretariat
Wszystkie strony

 

KIEROWNICTWO SZKOŁY (funkcja; nauczany przedmiot)

Biernat Bogusław - Dyrektor szkoły; podstawy techniki

Wróblewski Krzysztof - kierownik szkolenia praktycznego, mechanizacja rolnictwa

 

 

 


 

 

PEDAGOG

 

Klepacka Anna,

 


 

 

Biernat-Wrzaskowska Lucyna - technologia żywienia

Borowczyk Wojciech – ekonomika, informatyka

Cichowlas Agnieszka - przedmioty zawodowe

Cebulak Joanna - nauczanie specjalne

Deska-Dźwiniel Eliza - j.niemiecki, zajęcia artystyczne

Dudziak Sławomir – matematyka

Głowacka Ewa - matematyka, informatyka

Idaszek Marek – historia

Igła Izabela - wos; historia

Januszkiewicz Jacek - historia; wychowanie fizyczne

Jasińska - Kaczor Katarzyna - j.polski

Kluczyński Krzysztof – religia

Komorowicz Anna - j. francuski

Korcz Łukasz - j. angielski

Kosakowska Beata  - matematyka, technologia informatyczna

Kowalczyk Jacek - technologia produkcji zwierzęcej, podstawy ekonomiki

Ławniczak Wawrzyn - przepisy ruchu, wychowanie komunikacyjne

Malinowska Magdalena - j.angielski

Michalak Justyna – historia

Nawrocki Krzysztof - nauka jazdy

Rozmiarek Grzegorz – wychowanie fizyczne

Szurpicka Łucja - j. angielski

Ślebioda Rafał - ekonomia, informatyka

Tajdel Mariusz - zajęcia praktyczne z mech. pojazd.

Wójkiewicz Anita – j. francuski

Wrzaskowska Nina - przedmioty zawodowe

Zawielak Ewelina - j. polski

Zaworski Marek - wychowanie fizyczne

Zegar - Nowak Joanna - rewalidacja, biologia, chemia

Zielińska-Sierpowska Maria - j. niemiecki


 

 


 

 

NAUCZYCIELE NIEPEŁNOZATRUDNIENI

ks. Agatowski Tomasz - religia

Deska-Werkowska Joanna - przedm. zawodowe, biologia

Dumanowska Alicja - wychowanie fizyczne

Grześkowiak Magdalena - chemia

Klepacka Iwona - matematyka

Komisarek Michał - j. angielski

Przybyła Małgorzata - geografia

Roman Sławomir - przedm. zawodowe

Senftleben Beata - matematyka, przedmioty informatyczne

Stachowiak Anna - j. polski

Szcześniak Barbara - religia

 


BIBLIOTEKARZ

Pankau Alicja

 


SEKRETARIAT

Tajdel Beata