Home Sport Tenisiści bezkonkurencyjni.
Tenisiści bezkonkurencyjni. PDF Drukuj Email
środa, 26 października 2016 17:08

Tenisiści Zespołu Szkół Rolniczych zdecydowanie zwyciężyli w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych i zdobyli złote medale. Dziewczęta  zdobyły medale brązowe.

Chłopcy wystąpili w składzie: Krzysztof Katafiasz (II LO), Zbyszko Biernat (IILO), Michał Melewski (IIILO) oraz w deblu Sebastian Szczepaniak (II M). Zwyciężyli bezapelacyjnie pokonując 4:0 zarówno CKZiU jak i LO.

 

Dziewczęta wystąpiły w składzie:  Paulina Bartkowiak (II GR), Anna Borowczyk (II GR) i Wiktoria Walczak (I MOR). To zupełnie nowa reprezentacja, która zastąpiła ubiegłoroczne maturzystki.  Jako debiutantki spisały się świetnie.

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 14 listopada 2016 20:54