Home Sport Historia sportu w ZSR
PDF Drukuj Email
Spis treści
Tradycje sportowe
Medaliści Mistrzostw Polski w historii szkoły
Medaliści Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS
Medaliści Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Rolniczych,Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych i Mistrzostw Polski Szkół LZS
REPEZENTANCI POLSKI
Wszystkie strony

 

Medaliści Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS 

 

1.

1970

Maria Piczuła  –

100 m

srebrny

2.

1971

Maria Piczuła –

100 m

złoty

3.

1971

Maria Piczuła –

200 m

złoty

4.

1971

Maria Piczuła –

4 x 100 m

złoty

5.

1972

Maria Piczuła –

100 m

złoty

6.

1979

Regina Joachimiak –

skok w dal

złoty

7.

1980

Małgorzata Machajewska  – 

1500 m

złoty

8.

1980

Zbigniew Cichowlas ­ –

800 m

brązowy

9.

1981

Waldemar Borczyk  –

oszczep

brązowy

10.

1981

Waldemar Borczyk  –

oszczep

srebrny

11.

1981

Janusz Wolniewicz  –

skok wzwyż

srebrny

12.

1981

Aleksandra Siewert  –

400 m

brązowy

13.

1981

Aleksandra Siewert  –

800 m

brązowy

14.

1982

Waldemar Borczyk  –

kula

złoty

15.

1982

Aleksandra Siewert  –

800 m

brązowy

16.

1982

Małgorzata Machajewska  –  

chód 5 km

brązowy

17.

1982

Aleksander Kaczmarek  –  

chód 10 km 

brązowy

18.

1982

Mirosław Siemieniec  –

młot

brązowy

19.

1983

Waldemar Borczyk  –

kula

złoty

20.

1983

Rafał Ochowiak  –

1000 m

złoty

21.

1983

Aleksander Kaczmarek  –  

chód 10 km

srebrny

22.

1983

Krzysztof Mikołajczak  –  

400 m p.pł.

brązowy

23.

1983

Krzysztof Czubaj  –    

100 m

brązowy

24.

1983

Grzegorz Burchacki  –

chód 10 km

brązowy

25.

1984

Aleksander Kaczmarek  –  

chód 10 km

złoty

26.

1984

Krzysztof Mikołajczak  –   .

400 m p.pł

srebrny

27.

1984

Krzysztof Mikołajczak  –  

110 m p.pł.

brązowy

28.

1985

Krzysztof Czubaj  –    

100 m

srebrny

29.

1985

Rafał Ochowiak  –

3000 m, przełaj

srebrny

30.

1985

Aldona Jasińska  –

200 m

brązowy

31.

1985

Krzysztof Czubaj  –  

200 m

brązowy

32.

1986

Maria Ochowiak  – 

skok w dal

brązowy

33.

1987

Monika Orłowska  –  

800 m

brązowy

34.

1987

Maria Ochowiak  –  

skok w dal

brązowy

35.

1987

Piotr Lewicz  –  

400 m

brązowy

36.

1987

Rafał Nadrowski  – 

3000 m, przełaj

brązowy

37.

1988

Maria Ochowiak  –  

skok w dal

złoty

38.

1988

Mariusz Knasiak  –  

200 m

złoty

39.

1988

Mariusz Knasiak  –  

100 m

złoty

40.

1988

Maciej Mieloch  –

100 m

srebrny

41.

1988

Monika Multaniak  –  

skok wzwyż

brązowy

42.

1990

Monika Multaniak  –   

skok wzwyż

srebrny

43.

1991

Monika Kopankiewicz  – 

100 m

srebrny

44.

1991

Monika Kopankiewicz  – 

skok w dal

srebrny

45.

1991

Monika Multaniak  –    

skok wzwyż

srebrny

46.

1991

Hanna Wojtkowiak  – 

100 m p.pł.

brązowy

47.

1991

Tomasz Machajewski  –

zapasy

brązowy

48.

1992

Monika Kopankiewicz  –  

200 m

złoty

49.

1992

Monika Multaniak  –   

skok wzwyż

złoty

50.

1992

Tomasz Nowakowski  –

trójskok

złoty

51.

1994

Beata Kurek  – 

Skok w dal

złoty

52.

1994

Marcin Bąkowski  –  

200 m

srebrny

53.

1994

Dariusz Mencel  –

   4 x 100 m

srebrny

54.

1994

Marcin Bąkowski  –  

4 x 100 m

srebrny

55.

1995

Michał Markiewicz  –  

zapasy

srebrny

56.

1996

Rafał Kowalewski  –  

110 m p.pł.

srebrny

57.

1996

Katarzyna Jańczak  –   

4 x 100 m

brązowy

58.

1997

Artur Kaczmarek  –  

400 m p.pł.

brązowy

59.

1997

Artur Kaczmarek  –  

4 x 400 m

brązowy

60.

1998

Artur Kaczmarek  –  

400 m p.pł.

srebrny

61.

1998

Artur Kaczmarek  –  

110 m p.pł.

brązowy

62.

1998

Artur Kaczmarek  –  

4 x 400 m

brązowy

63.

1998

Anna Jakubowska  –  

4 x 400 m

brązowy

64.

1998

Michał Markiewicz   –

zapasy

brązowy

65.

1999

Radosław Siejak  –

zapasy

brązowy

66.

2000

Alicja Szydłowska  –  

200 m

brązowy

67.

2001

Radosław Siejak  – 

zapasy

złoty

68.

2001

Marta Koteras  –

200 m

srebrny

69.

2001

Marta Koteras  –

4 x 100 m

brązowy

70.

2001

Ewelina Modrzejewska  –  

4 x 100 m

brązowy

71.

2001

Alicja Szydłowska  –   

4 x 100 m

brązowy

72.

2002

Marta Koteras  –  

400 m

złoty

73.

2002

Alicja Szydłowska   –  

4 x 400 m

złoty

74.

2002

Bartłomiej Sadowski  – 

4 x 400 m

złoty

75.

2002

Marta Koteras  – 

200 m

srebrny

76.

2002

Ewelina Jerszyńska  –

chód 10 km

srebrny

77.

2002

Marta Koteras  –  

4 x 100 m

srebrny

78.

2002

Alicja Szydłowska  –  

4 x 100 m

srebrny

79.

2003

Marta Koteras  –  

400 m

srebrny

80.

2003

Marta Koteras  –  

200 m

brązowy

81.

2004

Agnieszka Cichowlas  –  

skok w dal

srebrny

82.

2004

Ewelina Modrzejewska  –  

4 x 100 m

srebrny

83.

2004

Ewelina Modrzejewska  –

skok w dal

brązowy

84.

2005

Agnieszka Cichowlas  –  

skok w dal

srebrny

85.

2005

Sebastian Pachura  –  

skok w dal

srebrny

86.

2005

Sebastian Pachura  –  

100 m

brązowy

87.

2005

Agnieszka Cichowlas  –  

4 x 100 m

brązowy

88.

2005

Sebastian Pachura  –  

4 x 100 m

brązowy