Home WSPOMNIENIA
PDF Drukuj Email

 

W związku z obchodami 95-lecia Szkoły zapraszamy Absolwentów oraz Nauczycieli, którzy pracowali w Zespole Szkół Rolniczych do podzielenia się z nami swoimi wspomnieniami o szkole. Wspomnienia te chcielibyśmy opublikować m.in. na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy Państwa do sięgnięcia pamięcią do pięknych czasów lat szkolnych. Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami o nauczycielach, o swoich klasach. Pochwalcie się Waszymi „szkolnymi wyczynami”.

Wspomnienia można wysyłać pocztą tradycyjną na adres szkoły, na email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub można skorzystać z formularza.

Zapraszamy i czekamy na Państwa listy.

Osoby, którzy przyślą do nas swoje wspomnienia prosimy o podanie następujących danych:
imię i nazwisko, adres (ewentualnie numer telefonu), pseudonim szkolny, rok ukończenia szkoły, typ szkoły oraz wyrażenie zgody na opublikowanie wspomnień. Proszę również zaznaczyć czy życzą sobie Państwo aby wspomnienia były opublikowane wraz z imieniem i nazwiskiem, czy pod pseudonimem, czy tylko mają być podpisane inicjałami wraz z typem szkoły i rokiem ukończenia.