Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl

WSTĘPNE LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH 

DO ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH

 

TECHNIKUM NR 3

Lp. Nazwisko i imię Zawód Uwagi
1. Antkowiak Zuzanna technik technologii żywności  
2. Apalkov Daniil technik weterynarii  
3. Banaszak Gabriela Aleksandra technik weterynarii  
4. Baranek Patrycja Anna technik architektury krajobrazu  
5. Barska Zuzanna technik reklamy  
6. Bartkowiak Krzysztof Stanisław technik reklamy  
7. Bianek Oliwier technik teleinformatyk  
8. Biniarz Maria technik reklamy  
9. Błaszczak Aleksandra technik weterynarii technik technologii żywności  lub w przypadku wolnych miejsc technik weterynarii
10. Boks Maciej technik teleinformatyk  
11. Borowczyk Agnieszka technik weterynarii  
12. Borowczyk Patrycja technik reklamy  
13. Brzęcki Kacper technik mechatronik  
14. Buczma Mateusz Marcin technik mechatronik Szkołą Branżowa (mechanik - operator ...) lub niezawalifikowany (-a)
15. Chmielewska Martyna technik weterynarii  
16. Cierpińska Emilia technik weterynarii technik lotniskowych służb operacyjnych  lub Szkoła Branżowa I Stopnia
17. Cychnerska Katarzyna technik rolnik  
18. Czajka Agata technik lotniskowych służb operacyjnych  
19. Czepik Dawid Paweł technik mechatronik  
20. Czerniak Wiktoria technik lotniskowych służb operacyjnych  
21. Dańko Mateusz technik rolnik Szkoła Branżowa (mechanik -operator …)  lub niezawalifikowany (-a)
22. Dembiński Bartosz technik lotniskowych służb operacyjnych  
23. Doroszewski Kacper technik teleinformatyk  
24. Felisiak Gariela technik reklamy  
25. Fesser Amelia technik architektury krajobrazu  
26. Filipash Daria technik architektury krajobrazu zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
27. Gałka Kacper technik reklamy  
28. Garstkiewicz Natalia Helena technik architektury krajobrazu  
29. Gielniak Miłosz Stanisław technik rolnik  
30. Głowacki Mateusz Jakub technik teleinformatyk  
31. Gola Bartosz Łukasz technik lotniskowych służb operacyjnych Szkoła Branżowa (ślusarz) lub niezawalifikowany
32. Grajek Kacper technik lotniskowych służb operacyjnych  
33. Grochowska Natalia Teresa technik weterynarii  
34. Grochowska Zuzanna Małgorzata technik lotniskowych służb operacyjnych  
35. Grządzielewski Marcel Stanisław technik weterynarii  
36. Grzywarczyk Bartosz technik mechatronik  
37. Haniewicz Jakub technik mechatronik  
38. Haniewicz Nicola Maria technik weterynarii  
39. Haremza Maria technik reklamy  
40. Heigelmann Kamil technik mechatronik  
41. Hut Mikołaj technik reklamy  
42. Jagiełka Weronika technik reklamy  
43. Janaszak Matylda technik reklamy  
44. Janiszewska Aurelia technik technologii żywności  
45. Jaworski Szymon technik teleinformatyk  
46. Jąder Julia technik rolnik  
47. Kaczmarek Maja technik weterynarii  
48. Kaliszak Kacper technik mechatronik  
49. Kamiński Rafał technik rolnik Szkoła Branżowa (mechanik -operator …)  lub niezawalifikowany (-a)
50. Karmiński Tomasz technik lotniskowych służb operacyjnych  
51. Kasprzak Anna Jadwiga technik architektury krajobrazu  
52. Kasprzyk Bartosz technik mechatronik  
53. Kaźmierczak Adam technik weterynarii  
54. Kędzierska Zofia technik reklamy  
55. Kiełbowski Witold technik lotniskowych służb operacyjnych  
56. Konieczna Julia technik lotniskowych służb operacyjnych  
57. Konieczna Oliwia technik reklamy  
58. Kornaszewska Antonina technik architektury krajobrazu  
59. Kornaszewski Szymon technik rolnik  
60. Kościelniak Dominika technik lotniskowych służb operacyjnych  
61. Kowalska Aleksandra technik technologii żywności  
62. Kowalska Emilia technik weterynarii  
63. Kowalski Jan Marian technik lotniskowych służb operacyjnych  
64. Król Kinga technik reklamy  
65. Kruk Kacper technik lotniskowych służb operacyjnych  
66. Kruszyński Ryszard Franciszek technik technologii żywności  
67. Kuberacki Bartosz Maciej technik reklamy  
68. Kubiak Przemysław technik teleinformatyk  
69. Kubicka Natalia technik architektury krajobrazu  
70. Kucharska Maja Weronika technik reklamy  
71. Kujawa Olga Wiktoria technik reklamy  
72. Kujawa Zofia Maria technik technologii żywności Szkoła Branżowa (kucharz)  lub niezawalifikowany (-a)
73. Kulikowski Jan technik mechatronik  
74. Kurpik Martyna technik lotniskowych służb operacyjnych  
75. Kurzyńska Paulina technik architektury krajobrazu zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
76. Kuźma Julia technik architektury krajobrazu  
77. Litke Kamil technik teleinformatyk technik lotniskowych służb operacyjnych  lub niezakwalifikowany
78. Łażewski Wojciech technik lotniskowych służb operacyjnych zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
79. Łopaciński Stanisław technik reklamy  
80. Maćkowiak Oskar technik lotniskowych służb operacyjnych  
81. Makowski Bartosz technik rolnik zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
82. Małaszkiewicz Julia technik architektury krajobrazu  
83. Małek Jędrzej technik lotniskowych służb operacyjnych  
84. Manicki Kacper technik weterynarii  
85. Matuszak Julia technik reklamy  
86. Matuszak Łukasz technik lotniskowych służb operacyjnych  
87. Mąderek Grzegorz technik weterynarii  
88. Michalicka Maja technik reklamy  
89. Mieloch Patrycja  technik reklamy  
90. Nawrot Lena Izabela technik reklamy  
91. Nossow Zofia technik weterynarii technik rolnik lub niezakwalifikowana do technikum weterynarii
92. Nowacki Antoni technik weterynarii  
93. Nowak Hanna Emilia technik reklamy  
94. Nowak Jakub technik rolnik zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
95. Nowak Jan technik mechatronik  
96. Nowicki Jakub Michał technik teleinformatyk zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
97. Nurek Bartosz technik mechatronik  
98. Oboda Oskar technik mechatronik  
99. Ochowiak Kacper technik teleinformatyk zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
100. Odważny Aleksander technik mechatronik  
101. Pankowiak Nikola technik weterynarii  
102. Pawlaczyk Witold technik teleinformatyk  
103. Pecyna Szymon technik teleinformatyk  
104. Pepel Igor Jakup technik mechatronik  
105. Piątkowski Maksymilian Andrzej technik teleinformatyk  
106. Pietrzak Kinga technik architektury krajobrazu  
107. Płocińska Jadwiga technik reklamy  
108. Płonka Jakub technik lotniskowych służb operacyjnych  
109. Polowczyk Dawid technik reklamy  
110. Polowczyk Maria technik reklamy  
111. Promiński Szymon technik teleinformatyk  
112. Przybylska Julia technik technologii żywności zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
113. Przybył Roksana technik architektury krajobrazu zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
114. Ptak Nikola technik lotniskowych służb operacyjnych  
115. Purcel MIkołaj technik teleinformatyk  
116. Puszka Maria Romana technik lotniskowych służb operacyjnych  
117. Putz Antoni technik rolnik  
118. Remszel Kamila Elżbieta technik weterynarii  
119. Rozmiarek Andrzej Grzegorz technik teleinformatyk  
120. Rubach Wiktor technik mechatronik  
121. Rutkiewicz Szymon Kacper technik architektury krajobrazu zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
122. Rutkowski Cyprian technik teleinformatyk  
123. Rybka Weronika technik reklamy  
124. Rychtanek Oliwia technik reklamy  
125. Rycyk Oliwia technik lotniskowych służb operacyjnych  
126. Serafiniak Tomasz technik mechatronik  
127. Serba Piotr Krzysztof technik rolnik  
128. Sierszulski Kacper Jan technik weterynarii  
129. Sobańska Nadia Maria technik architektury krajobrazu zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
130. Sobański Kamil technik mechatronik  
131. Stachowiak Amelia technik weterynarii technik architektury krajobrazu lub w przypadku wolnych miejsc technik weterynarii
132. Stachowiak Amelia technik architektury krajobrazu  
133. Stachowiak Julia technik architektury krajobrazu  
134. Stamierowska Wiktoria technik reklamy  
135. Stępniak Julia technik technologii żywności  
136. Stradomski Antoni technik technologii żywności  
137. Sutuła Gabriel technik reklamy  
138. Szaroleta Emilia Natalia technik architektury krajobrazu  
139. Szaroleta Joanna Barbara technik weterynarii  
140. Szarzyński Antoni technik reklamy  
141. Szczepaniak Maja technik technologii żywności  
142. Szczepaniak Szymon technik lotniskowych służb operacyjnych  
143. Szczepanik Maja Emilia technik architektury krajobrazu  
144. Szczepańska Maria technik reklamy  
145. Szelerska Maja technik weterynarii  
146. Szmania Maja Wiktoria technik architektury krajobrazu  
147. Szulc Dominika technik weterynarii  
148. Szwalikowski Mateusz technik mechatronik  
149. Szymanowska Dominika technik technologii żywności  
150. Szymczak Oskar technik reklamy  
151. Śmiejczak Jakub technik technologii żywności  
152. Świtalska Nadia technik lotniskowych służb operacyjnych  
153. Taranchuk Oksana Eduardivna technik reklamy zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
154. Toboła Bartłomiej Mieczysław technik architektury krajobrazu Szkołą Branżowa (ślusarz) lub niezawalifikowany (-a)
155. Tomaszewski Marcin technik teleinformatyk  
156. Tomaszewski Sebastian technik mechatronik  
157. Tomczak Wiktor technik rolnik  
158. Tomkowiak Dominika technik architektury krajobrazu zakwalifikowany(-a) pod warunkiem wolnych miejsc
159. Treumann MArcin technik lotniskowych służb operacyjnych  
160. Triebs Kacper technik teleinformatyk  
161. Trybus Maksymilian Adam technik lotniskowych służb operacyjnych  
162. Typańska Paulina Magdalena technik lotniskowych służb operacyjnych  
163. Walczak Marika Anna technik weterynarii  
164. Wawroski JAkub technik lotniskowych służb operacyjnych  
165. Wawrzyniak Zuzanna technik weterynarii liceum ogólnokształcące profil wojskowy lub w przypadku wolnych miejsc technik weterynarii
166. Wielińska Julia technik weterynarii  
167. Wieliński Aleksander Adam technik mechatronik  
168. Witczak Jakub technik lotniskowych służb operacyjnych  
169. Wnuk Jędrzej Jan technik weterynarii  
170. Wojciechowska Julia technik reklamy  
171. Wojkiewicz Paweł technik mechatronik  
172. Wojtuszak Milena technik lotniskowych służb operacyjnych  
173. Wolski Franciszek Jan technik teleinformatyk  
174. Wołoszyn Kacper technik lotniskowych służb operacyjnych  
175. Wołoszyn Zofia Agnieszka technik technologii żywności  
176. Wrzeszcz Agata technik weterynarii  
177. Wyzuj Wiktor technik technologii żywności  
178. Zacholski Antoni technik mechatronik  
179. Zalewska Aleksandra technik weterynarii  
180. Zaręba Kacper Marek technik lotniskowych służb operacyjnych  
181. Zaworski Piotr technik lotniskowych służb operacyjnych  
182. Zgolińska Kamila technik architektury krajobrazu  

 

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  NR 3

 

Lp. Nazwisko i imię PROFIL Uwagi
1. Adamczyk Marta profil: wojskowy  
2. Bednarek Oliwia  profil: wojskowy  
3. Borowicz Patryk Kamil profil: wojskowy Szkoła Branżowa I Stopnia (ślusarz) lub niezawalifikowany
4. Cechmann Dominika profil: kosmetyczny  
5. Dudek Agata profil: kosmetyczny  
6. Golec Maksymilian Jerzy profil: wojskowy  
7. Jakubowska Kornelia profil: wojskowy  
8. Janiszewska Laura profil: kosmetyczny  
9. Jasielska Maria profil: kosmetyczny  
10. Juskowiak Klaudia profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
11. Kaczmarek Dominika profil: kosmetyczny  
12. Kalińska Amelia profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
13. Karalus Piotr profil: wojskowy Szkoła Branżowa I Stopnia (kucharz) lub niezawalifikowany
14. Kowalczyk Szymon profil: wojskowy  
15. Kowalewska Zofia Anna profil: kosmetyczny  
16. Kraszewska Marianna profil: kosmetyczny  
17. Kulasik Wiktoria profil: kosmetyczny  
18. Loga Nicola profil: kosmetyczny  
19. Lukashchuk Viktoriia profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
20. Łącki Ignacy Marian profil: wojskowy  
21. Łoś Zuzanna profil: kosmetyczny  
22. Mielcarek Marika Maria profil: kosmetyczny  
23. Mikołajczak Marika profil: kosmetyczny  
24. Mikołajczak Paulina profil: kosmetyczny  
25. Misterska Aleksandra profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
26. Mroczyńska Maria Józefa profil: kosmetyczny  
27. Nalezińska Maja Magdalena profil: kosmetyczny  
28. Nowak Paulina profil: kosmetyczny technik lotniskowych służb operacyjnych lub w przypadku wolnych miejsc LO (profil kosmetyczny)
29. Ochałek Zofia Amelia profil: kosmetyczny  
30. Paczewska Darin profil: kosmetyczny  
31. Pawlaczyk Zofia profil: kosmetyczny  
32. Pawlak Julia profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
33. Pawlak Oliwia profil: kosmetyczny  
34. Piasecka Aleksandra profil: kosmetyczny  
35. Piasecka Natalia Nicola profil: kosmetyczny  
36. Pieprzyk Wiktor Robert profil: wojskowy zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
37. Podżerek Martyna profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
38. Pohl Franciszek profil: wojskowy  
39. Przybyła Aleksandra profil: kosmetyczny  
40. Rauhut Martyna Barbara profil: kosmetyczny  
41. Rogacka Wiktoria profil: kosmetyczny  
42. Samelak Oliwia profil: kosmetyczny  
43. Senk Wiktor profil: wojskowy  
44. Stanisławiak Agata profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
45. Staszewska Aleksandra profil: kosmetyczny  
46. Szajda Natalia profil: wojskowy  
47. Szczęsna Oliwia profil: kosmetyczny  
48. Szmankowska Angelika Wiktoria profil: kosmetyczny  
49. Szostak Oliwia Krystyna profil: kosmetyczny  
50. Walczak Weronika profil: kosmetyczny  
51. Wawrzyniak Zuzanna profil: wojskowy  
52. Wiśniewska Julia profil: kosmetyczny  
53. Wleczyk Dominika profil: kosmetyczny zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
54. Wyderkiewicz Aleksander profil: wojskowy  
55. Zacharkiewicz Martyna Marta profil: kosmetyczny  
56. Żurawska Donata Maria profil: wojskowy  

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA  NR 2

 

Lp. Nazwisko i imię ZAWÓD Uwagi
1. Adamczak Norbert Tomasz mechanik operator  
2. Baran Szymon mechanik operator  
3. Bobeł Kajetan Roman mechanik operator  
4. Borowicz Patryk ślusarz  
5. Buczma Mateusz mechanik operator  
6. Dańko Mateusz mechanik operator  
7. Dobroś Jakub kucharz  
8. Frankowski Jakub ślusarz  
9. Głowacki Jan ślusarz  
10. Gola Bartosz ślusarz  
11. Jankowiak Dominik mechanik operator  
12. Jęczmionka Oskar ślusarz  
13. Kaminiarczyk Marcin Karol ślusarz  
14. Kamiński Rafał mechanik operator  
15. Karalus Piotr kucharz  
16. Kujawa Zofia kucharz zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
17. Lisiecki Wojciech Franciszek kucharz zakwalifikowana pod warunkiem wolnych miejsc
18. Mędrek Jakub kucharz  
19. Modrowski Marek Piotr kucharz  
20. Muczke Bartosz ślusarz  
21. Paluszkiewicz Adam mechanik operator  
22. Pietrzak Wiktor Paweł mechanik operator  
23. Przygocka Wiktoria kucharz  
24. Rupociński Tobiasz ślusarz  
25. Sibilski Ryszard ślusarz  
26. Skwarczewski  Mateusz mechanik operator  
27. Sobczak Zofia kucharz  
28. Spychała Arkadiusz Łukasz mechanik operator  
29. Stangierska Kinga kucharz  
30. Stępnicki Szymon ślusarz  
31. Strugała Mikołaj ślusarz  
32. Toboła Bartłomiej ślusarz  
33. Tsarenko Mariia kucharz  
34. Ziemlińska Aleksandra kucharz  
35. Ziemlińska Natalia kucharz  
36. Ziemliński Adam ślusarz  
37. Ziemliński Bartosz kucharz  
38. Ziemliński Sebastian kucharz  

 

22 lipca 2021

Listy kandydatów zakwalifikowanych - 22 lipca 2021

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu