Złote medale zdobyli chłopcy, dziewczęta srebrny w Drużynowych  Mistrzostwach Powiatu szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się w środę 24 X  w naszej hali  sportowej.

Chłopcy wystąpili w składzie: Maciej Kozłowski, Radosław Rybka –skład pierwszy; Marcin Kujawa, Marcin Joachimiak – skład drugi oraz Jakub Radek – rezerwa. W decydujących o medalach pojedynkach basza dwójka: Kozłowski oraz Rybka nie dali szans rywalom zwyciężając wszystkie mecze do zera. Jako mistrzowie powiatu będą reprezentować szkołę na szczeblu rejonowym, gdzie spotkają się z mistrzami sześciu innych powiatów.

Naszym dziewczętom niewiele zabrakło, aby także zwyciężyć. Walka była zdecydowanie bardziej zacięta. Mecze kończyły się wynikami 3:2.   Bezkonkurencyjna była Magda Wlazły, a o wynikach meczu decydowały pojedynki deblowe, obydwa wyrównane i zaciętej  . W pierwszym zwycięstwo 3:2 było po naszej stronie, niestety w drugim, decydującym o złotym medalu wynik był 3:2, lecz dla rywalek.  Nasze tenisistki zajęły drugie miejsce, ale na osłodę zostaje im zwycięstwo z zespołem który zdobył pierwsze miejsce.  Dziewczęta grały w składzie: Magda Wlazły, Natalia Kaczmarek i Beata Bączkiewicz.

 

 

25 października 2018

Złoto chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie stołowym

6 czerwca 2020 r. 

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl