Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

27 maja 2023 roku to dzień, który trwale zapisze się w historii naszej szkoły. Właśnie wtedy świętować będziemy jubileusz 100-lecia powstania Zespołu Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, na który oficjalnie zapraszamy!

Zespół Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego powstał w 1920 roku. Pandemia koronawirusa spowodowała, że nie mogliśmy świętować jubileuszu przed 3 laty. Teraz nadszedł czas, aby zorganizować wspólne spotkanie, na którym nie może Ciebie zabraknąć!

Już dzisiaj zachęcamy do zapisów na nasz jubileusz:
- Bezpłatne uczestnictwo – zapis z rezerwacją miejsca na sali gimnastycznej podczas głównych obchodów.
- Płatne uczestnictwo – zapis z rezerwacją miejsca na sali gimnastycznej podczas głównych obchodów. Udział w bankiecie i pamiątka ze zjazdu. Koszt: 80 zł.

Zapisać można się na https://zsrsroda.pl/zapisy-na-100-lecie

Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie swoich znajomych i obserwujcie naszego Facebooka, by być na bieżąco ze wszystkimi newsami dot. 100-lecia Zespołu Szkół Rolniczych im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Środzie Wielkopolskiej!
 

 

03 stycznia 2023

100-lecie Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej - ZJAZD Absolwentów

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu