LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 3
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Adaszak Patrycja Ewa po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
2. Andrzejczak  Sandra  
3. Bajer Oliwia   
4. Bartkowiak Marta   
5. Chęciek Emilia Renata   
6. Dembska Zuzanna  
7. Genderka Julia  
8. Gruszczyńska Marta  
9. Jankowiak Justyna po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
10. Jasek Maja   
11. Jędraszak Wiktoria  
12. Jopek Pola Patrycja  
13. Kaczmarek Amelia  
14. Kaczmarek Julia   
15. Kaczmarek Magdalena   
16. Kajdasz Izabela po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
17. Karcz Marta (szkoła Chocicza)  
18. Knaflewska Zuzanna  
19. Kubacka Laura po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
20. Kurpik Wiktoria  
21. Kurzyńska Helena Maria po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
22. Kuś Katarzyna po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
23. Małecka Małgorzata  
24. Małolepsza Hanna  
25. Matwiejczyk Wiktoria po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
26. Nowaczyk Amelia   
27. Pankowska Gabriela  
28. Paul Hanna po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
29. Pawlak Nikola po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
30. Pieczyńska Maja Aleksandra  po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
31. Pucek Sandra Magdalena   
32. Rybaczewska Julia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
33. Słupska Amelia  
34. Szafraniak Zuzanna Katarzyna   
35. Szymczak Wiktoria  
36. Walicka Oliwia Wiktoria  
37. Wierzbicka Natalia   
38. Włodarczak Paula  
39. Woźniak Oliwia   
40. Zacharzewska Zuzanna Krystyna   
LISTA REZERWOWA   
1. Korcz Zuzanna   
2. Hypka Julia Marta  
3. Solińska Naomi Anastazja  
4. Rychlewicz Karolina  
     
 
     
TECHNIKUM  nr 3  
technik lotniskowych służb operacyjnych                                 - oddział przygotowania wojskowego
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Bartczak Jakub  
2. Białowąs Maciej Michał   
3. Borowicz Patryk  
4. Bródka Dominik po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
5. Czerniak Weronika  
6. Dayton Aiden Christopher  
7. Dostatni Paweł  
8. Główczewski Jan Łukasz  
9. Grala Wojciech  
10. Grzelka Michał Slawomir  
11. Grzybowski Filip  
12. Heleniak Adrian Adam  
13. Jura Patryk  
14. Kaczor Mateusz  
15. Kałużny Alex Andrzej  
16. Kasprzak Aleksander Jan  
17. Kasprzyk Wojciech Stanisław  
18. Knasiak Amelia  
19. Komorska Martyna  
20. Krajewska Julia Teresa  
21. Mandziak Marcel  
22. Miśkiewicz Mateusz  
23. Myszkowski Bartosz  
24. Narożny Mateusz  
25. Owczarzak Aleksy Stanisław  
26. Pawlikowski Dominik  
27. Staszak Dorota   
28. Szewczyk Aleks Andrzej  
29. Szwed Kamila po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
30. Woźnica Zuzanna Ewa  
31. Zieliński Jakub  
32. Zieliński Jakub Leszek  
LISTA REZERWOWA   
1. Górczyńska Olga Joanna  
2. Mazurek Marcin  
3. Mikołajczak Maciej  
4. Olejniczak Bartosz  
5. Stratyński Marek Jan  
     
     
technik technologii żywności
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Bobeł Aleksandra  po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
2. Cychnerska Martyna  
3. Domański Mateusz  
4. Furmaniak Paweł Michał  
5. Kaczmarek Julia   
6. Kortas Ntalia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
7. Kościelniak Oliwier  
8. Lis Borys Marek po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
9. Małecka Daria Barbara   
10. Marcinkowska Karolina  
11. Michalak Zuzanna  
12. Myszker Oskar po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
13. Pankowska Maja  
14. Socha Oliwia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
15. Wolska Marta  
LISTA REZERWOWA   
1. Jędrzejczak Paulina Katarzyna  
2. Potrzebowska Kinga  
     
     
technik architektury krajobrazu
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Andrzejczak Jesica  
2. Bartkowiak Daria  
3. Cichowska Sandra  
4. Cyll Konrad  
5. Figaj Jakub  
6. Garczyk Jakub   
7. Gielniak Julia Anna  
8. Grząślewicz Julia  
9. Jaworska Patrycja  
10. Jaworska Paulina po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
11. Jąder Julia  
12. Juszczak Kamil  
13. Kośla Natalia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
14. Kurasiak Nikola  
15. Mazurczak Emilia  
16. Pawlak Piotr Paweł  
17. Prałat Natalia  
18. Przybył Alicja  
19. Sikorski Mikołaj po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
20. Stolarek Martyna po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
21. Szaroleta Michał Andrzej po dostarczeniu oryginału wyników z egzaminów
LISTA REZERWOWA   
1. Sowińśka Sandra Anna  
     
     
technik reklamy  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
Lp. Nazwisko i imię  ORYGINAŁ
1. Barcik Jan Paweł  
2. Barczak Julia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
3. Ciołek Maria  
4. Dańko Mateusz Stanisław  
5. Draszkiewicz Kacper po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
6. Filipiak Daria Aleksandra  
7. Gorzała Julia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
8. Górzyńska Olena po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
9. Jędrzejczak Wojciech po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
10. Kowalski Maksymilian  
11. Maciejewska Oliwia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
12. Nowak Nikola Maria  
13. Nowicka Maria Magdalena po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
14. Nowicka Monika po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
15. Osuch Marianna Karolina  po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
16. Sowiński Szymon po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
17. Taborek Amelia Maria  
18. Tomaszewska Gabriela  
19. Warczygłowa Natalia  
20. Wietrzyński Michał Tadeusz  
     
     
 technik mechatronik  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Białkowski Maksymilian Igor po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
2. Buda Tomasz Stanisław   
3. Góźdź Jakub Karol  
4. Grajek Wiktor  
5. Jerzyniak Krzysztof  
6. Kaczmarek Marcin  
7. Kaźmierczak Bartosz po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
8. Kaźmierczak Filip  
9. Kotowicz Gracjan  
10. Krenski Kacper  
12. Michalski Marcel Piotr  
13. Mikołajczak Marcin  
14. Mydlarz Antoni  
15. Narożny Filip Jacek  
16. Nowak Jakub  
17. Olejnik Daniel Krzysztof  
18. Rutkowski Dawid po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
19. Rybaczewski Paweł Leszek  
20. Springer Wiktor Adam  
21. Szprada Mateusz Jan po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
22. Witczak Mikołaj  
23. Wojewoda Adam  
24. Żurkowski Krzysztof Karol  
LISTA REZERWOWA   
1. Maćkowiak Kacper   
2. Przybylski Wojciech  
3. Urbaniak Marcin  
     
     
technik weterynarii  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Bogucka Julia  po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
2. Ciania Łukasz   
3. Czwojdrak Katarzyna po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
4. Duszczak Amelia  
5. Fesser Maria po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
6. Gasik Julia  
7. Jankowska Zofia  
8. Kiełbowska Roksana Magdalena   
9. Kubacki Szymon po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
10. Kusior Marika Anna po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
11. Markiewicz Aleksandra Marta  
12. Matuszek Maja   
13. Mądry Mariusz po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
14. Majchrzycki Marcel po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
15. Markuszewski Dawid po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
16. Pieczyński Feliks  
17. Roszkiewicz Marcel Maciej  
18. Szumigała Klaudia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
19. Szymkowiak Wiktoria  
20. Waśkowiak Miłosz po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
21. Wojtczak Sara po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
22. Zięba  Nadia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
LISTA REZERWOWA   
1. Fibner Jakub  
2. Kłopocka Oliwia  
3. Krogulska Anna Monika  
4. Łażewski Dawid Krzysztof  
5. Nadolna Natalia Barbara  
6. Nowak Oliwia  
7. Szmania Adam  
   
     
technik teleinformatyk  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Bajka Hubert  
2. Głowania Szymon Mariusz  
3. Goślinska Zofia Wiktoria  
4. Grześkowiak Kacper Henryk  
5. Kościelniak Paweł Piotr po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
6. Kubera Amelia  
7. Kujik Jakub Jan  
8. Kwiatkowski Mateusz  
9. Kwitowski Szymon po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
10. Ludwiczak Kacper  
11. Maćkowiak Kacper   
12. Maliarchuk Denys po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
13. Niedźwiecka Paulina  
14. Putowski Paweł  
15. Roszak Kacper  
16. Siemieniec Kamil Kacper  
17. Stefański Jan  
18. Sznura Filip Tomasz po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
19. Węclewski Wojciech  
20. Wojtkowiak Zuzanna  
     
 
     
BRANŻOWA SZKOŁA  I stopnia
Kucharz  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Andrukonis Zuzanna Maria  
2. Atamanchuk Diana  
3. Bianek Patrycja Katarzyna  
4. Burdecki Bartosz Piotr  
5. Durczak Małgorzata  
6. Gierczyńska Amelia  
7. Hernes Zuzanna   
8. Karcz Marta  
9. Kaźmierczak Aleksandra  
10. Lejman Mikołaj  
11. Mazurek Laura po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
12. Raczkiewicz Klaudia  
13. Rosiak Magdalena  
14. Tomczak Oliwia po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
15. Wieczorek Jakub  
16. Wleczyk Agata Katarzyna  
17. Wlekliński Filip  
18. Wysocka Aleksandra  
LISTA REZERWOWA   
1. Szymanowski Michał  
     
     
     
BRANŻOWA SZKOŁA  I stopnia
Ślusarz  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
1. Andrzejczak Jakub  
2. Jankowski Kacper  
3. Miśko Kacper  
4. Piotrowski Jakub  
5. Mizerka Szymon Mateusz  
6. Radkowski Krystian Piotr  
7. Rosiek Fabian  
8. Shepianov Vadym  
9. Wasilewski Eryk  
10. Woźniak Jakub  
  LISTA REZERWOWA   
1. Purcel Hubert  
2. Bąk Maciej  
     
     
BRANŻOWA SZKOŁA  I stopnia
Kierowca - mechanik  
LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH    
Lp. Nazwisko i imię   
1. Dobosz Wiktor  
2. Dolata Krystian Andrzej  
3. Frankowski Paweł  
4. Grzywarczyk Oskar  
5. Hoffmann Florian Piotr  
6. Izydorczyk Michał  
7. Jamielucha Gracjan Maksymilian po dostarczeniu oryginału wyników z egzaminów
8. Kaiser Norbert  
9. Konarczyk Brajan  
10. Kozerski Hubert  
11. Nyczak Karol  
12. Rajman Remigiusz  
13. Skokowski Kasper Piotr  
14. Stachowiak Marek po dostarczeniu oryginału świadectwa i wyników z egzaminów
15. Wojtyś Jakub Piotr  
16. Zając Hubert Michał  
17. Zdybel Albert  
18. Duszczak Nikodem  

 

12 sierpnia 2020

Domyślny tytuł artykułu.

6 czerwca 2020 r. 

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl