Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Kierunki kształcenia

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Interaktywny Kalendarz Adwentowy

01 grudnia 2021
Interaktywny Kalendarz Adwentowy. Przygotuj się z nami do Świąt
 
Święta to magiczny czas. W końcu takie święta zdarzają się tylko raz w roku. Chcemy pomóc w przygotowaniu się do nich. Dlatego specjalnie dla Was powstał Interaktywny Kalendarz Adwentowy. 25 dni = 25 zadań/niespodzianek. Zachęcamy do realizacji wszystkich. Nie przyjmujemy reklamacji, nie wystawiamy ocen, nie dajemy nagród. Robisz to tylko dla siebie i swoich bliskich. 
 
Co należy zrobić?
Wejdź codziennie o godzinie 8.00 (albo później) na stronę https://kalendarz-adwentowy.kapary.com/  Kliknij w dany dzień grudnia i pojawia się zadanie-niespodzianka, które może odmienić twój dzień!
 
Wiemy, że nie jest łatwo mobilizować się samemu, dlatego w niektóre dni będziemy przypominać się na naszym Facebooku, jednak warto zachęcić do wzięcia udziału w naszej zabawie swoich bliskich, znajomych i z nimi wypełniać kolejne dni grudnia. W końcu to od Was zależy, ile osób rozpocznie z nami przygotowania do Świąt, dlatego będzie nam miło, jak rozpowszechnicie informację o naszym kalendarzu. 
 
To kto podejmuje wyzwanie na grudzień?

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
faks: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności . Strona stworzona przez  kapary.com