Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Kierunki kształcenia

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Zespół Szkół Rolniczych

IX Konkurs Dziennikarski "Obok nas"

17 stycznia 2022

 

             W bieżącym roku szkolnym organizujemy już IX edycję KONKURSU DZIENNIKARSKIEGO „OBOK NAS”. Konkurs adresowany jest  do młodzieży szkół ponadpodstawowych naszego powiatu, a jego celem jest rozwijanie u uczestników zmysłu poznawczego, kształcenie wrażliwości oraz umiejętności podejmowania aktualnych i ważnych dla ludzi tematów. Tym razem przyświeca nam hasło : Koronaświat – życie podczas pandemii.

            Zapraszamy serdecznie do udziału uczniów, a do współpracy nauczycieli polonistów ze szkół ponadpodstawowych naszego powiatu.  Tematyka tegorocznej edycji konkursu  określona została w jego tytule  i odnosi się do  życia w czasie pandemii w perspektywie własnej sytuacji, doświadczeń, odczuć i spostrzeżeń.  Interesują nas autentyczne przeżycia i relacje wynikające z obserwacji rzeczywistości. Zadanie polega na napisaniu artykułu prasowego, reportażu, wywiadu,  recenzji lub stworzeniu fotoreportażu. Termin składania prac mija z końcem marca 2022 r.

Poniżej regulamin Konkursu i załączniki

Regulamin

Karta Zgłoszenia

Oświadczenie

 

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
faks: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności . Strona stworzona przez  kapary.com