Lista osób przyjętych do Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp.

  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 3
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Andrzejczak  Sandra
2. Bajer Oliwia 
3. Bartkowiak Marta 
4. Borowczyk Martyna
5. Chęciek Emilia Renata 
6. Dembska Zuzanna
7. Genderka Julia
8. Gruszczyńska Marta
9. Jankowiak Justyna
10. Jasek Maja 
11. Jędraszak Wiktoria
12. Jopek Pola Patrycja
13. Kaczmarek Amelia
14. Kaczmarek Julia 
15. Kaczmarek Magdalena 
16. Karcz Marta (szkoła Chocicza)
17. Knaflewska Zuzanna
18. Kurpik Wiktoria
19. Małecka Małgorzata
20. Małolepsza Hanna
21. Majek Weronika
22. Nowaczyk Amelia 
23. Pankowska Gabriela
24. Słupska Amelia
25. Szafraniak Zuzanna Katarzyna 
26. Szymczak Wiktoria
27. Wierzbicka Natalia 
28. Włodarczak Paula
29. Woźniak Oliwia 
30. Zacharzewska Zuzanna Krystyna 
   
   
  TECHNIKUM  nr 3
  technik lotniskowych służb operacyjnych                                 - oddział przygotowania wojskowego
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Bartczak Jakub
2. Białowąs Maciej Michał 
3. Borowicz Patryk
4. Bródka Dominik
5. Czerniak Weronika
6. Dayton Aiden Christopher
7. Dostatni Paweł
8. Główczewski Jan Łukasz
9. Grala Wojciech
10. Grzelka Michał Slawomir
11. Grzybowski Filip
12. Heleniak Adrian Adam
13. Jura Patryk
14. Kaczor Mateusz
15. Kałużny Alex Andrzej
16. Kasprzak Aleksander Jan
17. Kasprzyk Wojciech Stanisław
18. Kaźmierczak Filip
19. Knasiak Amelia
20. Komorska Martyna
21. Krajewska Julia Teresa
22. Mandziak Marcel
23. Miśkiewicz Mateusz
24. Myszkowski Bartosz
25. Narożny Mateusz
26. Owczarzak Aleksy Stanisław
27. Pawlikowski Dominik
28. Staszak Dorota 
29. Szewczyk Aleks Andrzej
30. Woźnica Zuzanna Ewa
31. Zieliński Jakub Leszek
32. Zieliński Kacper Hubert
   
   
  technik technologii żywności
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Cychnerska Martyna
2. Domański Mateusz
3. Furmaniak Paweł Michał
4. Jędrzejczak Paulina Katarzyna
5. Kaczmarek Julia 
6. Kościelniak Oliwier
7. Małecka Daria Barbara 
8. Marcinkowska Karolina
9. Michalak Zuzanna
10. Pankowska Maja
11. Pikulik Oliwia
12. Potrzebowska Kinga
13. Szczepaniak Gabriela
14. Wolska Marta
   
  technik weterynarii
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Ciania Łukasz 
2. Duszczak Amelia
3. Fibner Jakub
4. Gasik Julia
5. Jankowska Zofia
6. Kiełbowska Roksana Magdalena 
7. Kłopocka Oliwia
8. Kusior Marika Anna
9. Markiewicz Aleksandra Marta
10. Matuszek Maja 
11. Nadolna Natalia Barbara
12. Pieczyński Feliks
13. Roszkiewicz Marcel Maciej
14. Szumigała Klaudia
15. Szymkowiak Wiktoria
 
  technik architektury krajobrazu
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Andrzejczak Jesica
2. Bartkowiak Daria
3. Cichowska Sandra
4. Cyll Konrad
5. Dańko Mateusz Stanisław
6. Figaj Jakub
7. Garczyk Jakub 
8. Gielniak Julia Anna
9. Grząślewicz Julia
10. Jaworska Patrycja
11. Jąder Julia
12. Juszczak Kamil
13. Kurasiak Nikola
14. Mazurczak Emilia
15. Prałat Natalia
16. Przybył Alicja
17. Szaroleta Michał Andrzej
   
  technik teleinformatyk
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Bajka Hubert
2. Głowania Szymon Mariusz
3. Goślinska Zofia Wiktoria
4. Grześkowiak Kacper Henryk
5. Kubera Amelia
6. Kujik Jakub Jan
7. Kwiatkowski Mateusz
8. Ludwiczak Kacper
9. Maćkowiak Kacper 
10. Niedźwiecka Paulina
11. Putowski Paweł
12. Roszak Kacper
13. Siemieniec Kamil Kacper
14. Stefański Jan
15. Węclewski Wojciech
16. Wojtkowiak Zuzanna
   
  technik reklamy
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Barcik Jan Paweł
2. Ciołek Maria
3. Filipiak Daria Aleksandra
4. Kowalski Maksymilian
5. Nowak Nikola Maria
6. Stratyński Marek Jan
7. Taborek Amelia Maria
8. Tomaszewska Gabriela
9. Warczygłowa Natalia
10. Wietrzyński Michał Tadeusz
   
   
   technik mechatronik
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Białkowski Maksymilian Igor
2. Buda Tomasz Stanisław 
3. Góźdź Jakub Karol
4. Grajek Wiktor
5. Jerzyniak Krzysztof
6. Kaczmarek Marcin
7. Kotowicz Gracjan
8. Krenski Kacper
9. Michalski Marcel Piotr
10. Mikołajczak Marcin
11. Mydlarz Antoni
12. Narożny Filip Jacek
13. Nowak Jakub
14. Olejnik Daniel Krzysztof
15. Przybylski Wojciech
16. Rutkowski Dawid
17. Rybaczewski Paweł Leszek
18. Springer Wiktor Adam
19. Witczak Mikołaj
20. Wojewoda Adam
21. Żurkowski Krzysztof Karol
   
   
   
  BRANŻOWA SZKOŁA  I stopnia
  Kucharz
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Andrukonis Zuzanna Maria
2. Atamanchuk Diana
3. Bianek Patrycja Katarzyna
4. Burdecki Bartosz Piotr
5. Durczak Małgorzata
6. Gaworska Agnieszka
7. Gierczyńska Amelia
8. Hernes Zuzanna 
9. Hypka Julia Marta
10. Kaźmierczak Aleksandra
11. Lejman Mikołaj
12. Raczkiewicz Klaudia
13. Rosiak Magdalena
14. Szymanowski Michał
15. Tomczak Oliwia
16. Wieczorek Jakub
17. Wleczyk Agata Katarzyna
18. Wlekliński Filip
19. Wysocka Aleksandra
   
   
  BRANŻOWA SZKOŁA  I stopnia
  Ślusarz
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Andrzejczak Jakub
2. Jankowski Kacper
3. Mikołajczak Maciej
4. Miśko Kacper
5. Mizerka Szymon Mateusz
6. Piotrowski Jakub
7. Radkowski Krystian Piotr
8. Rosiek Fabian
9. Shepianov Vadym
10. Urbaniak Marcin
11. Wasilewski Eryk
12. Woźniak Jakub
   
   
  BRANŻOWA SZKOŁA  I stopnia
  Kierowca - mechanik
  LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH
1. Dolata Krystian Andrzej
2. Duszczak Nikodem
3. Frankowski Paweł
4. Grzywarczyk Oskar
5. Hoffmann Florian Piotr
6. Izydorczyk Michał
7. Jamielucha Gracjan Maksymilian
8. Kaiser Norbert
9. Konarczyk Brajan
10. Kozerski Hubert
11. Kurek Antoni
12. Nyczak Karol
13. Rajman Remigiusz
14. Skokowski Kasper Piotr
15. Wojtyś Jakub Piotr
16. Zając Hubert Michał
17. Zdybel Albert
19 sierpnia 2020

Ostateczne wyniki rekrutacji 2020/2021

6 czerwca 2020 r. 

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl