Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Kierunki kształcenia

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Podsumowanie 100-lecia Zespołu Szkół Rolniczych, zdjęcia

30 maja 2023
Kiedy dźwięk ostatniego dzwonka rozbrzmiewał po korytarzach szkoły sto trzy lata temu, nikt nie mógł przewidzieć, jak wielkie znaczenie ta instytucja będzie miała dla tysięcy ludzi w ciągu najbliższego stulecia. Właśnie wtedy rozpoczęło się niezwykłe przedsięwzięcie - stworzenie miejsca, które przekształciło nie tylko życie wielu pokoleń absolwentów, ale i otaczającą rzeczywistość.
Nasza szkoła zawsze była więcej niż tylko budynkiem. To dom, w którym pokolenia uczniów odkrywały swoje pasje, rozwijały talenty  i nawiązywały relacje, które trwały całe życie. To miejsce, które uczyło nas nie tylko zawodu, matematyki czy nauk przyrodniczych , ale przede wszystkim tego, jak być odpowiedzialnymi obywatelami .
Sobotnia uroczystość po raz kolejny pokazała, że Rolibuda, to coś więcej niż tylko edukacja. Cieszymy się, że wraz z Absolwentami, byłymi nauczycielami i wieloma znamienitymi gośćmi mogliśmy świętować 100-lat istnienia Zespołu Szkół Rolniczych im. Jana Henryka Dąbrowskiego.
 
Udostępniamy dla Państwa zdjęcia z tych uroczystości. Są dostępne pod poniższymi linkami:
1. Zdjęcia Pana Adama Brambora - przemarsz i część oficjalna/artystyczna na Hali Sportowej - LINK DO ZDJĘĆ
2. Zdjęcia Pana Romana Deikslera - podzielone na foldery: Kościół; Przemarsz; Absolwenci [zdjęcia z kawiarenek i korytarzy szkoły] - LINK DO ZDJĘĆ
 

 

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
faks: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności . Strona stworzona przez  kapary.com