ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

odbędzie się 1 września 2020

na  BOISKU SZKOLNYM  

wg harmonogramu:

 

                                           godz. 9.00

        BOISKO SZKOLNE (następnie przejście z wychowawcami do poszczególnych sal)

KLASA

TYP SZKOŁY

WYCHOWAWCA

SALA

2 MŚp

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA MECHATRONIK / ŚLUSARZ / KIEROWCA MECHANIK

Marek Zaworski

2

2 MKp

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH / KUCHARZ

Lucyna Biernat-Wrzaskowska

19

2 MŚg

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

MECHATRONIK / ŚLUSARZ / KIEROWCA MECHANIK / MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH / KUCHARZ / PIEKARZ

Grzegorz Rozmiarek

28

3 TRŻ

TECHNIK ROLNIK / TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

Joanna Deska-Werkowska

13

3 TME

TECHNIK MECHATRONIK

Agnieszka Lipińska

21

3 TOL

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY / TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Justyna Musiał-Michalak

32

3 MŚ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH / ŚLUSARZ

Anna Klepacka

3

4 TRŻ

TECHNIK ROLNIK / TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

Beata Kosakowska

23

4 MOL

TECHNIK MECHATRONIK / TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY / TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Katarzyna Jasińska-Kaczor

35

2 PP

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Marianna Gabryelewicz

G2

1 i 3 PP

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY

Joanna Cebulak

9

 

 

                                               godz. 9.30

           BOISKO SZKOLNE (następnie przejście z wychowawcami do poszczególnych sal)

KLASA

TYP SZKOŁY

WYCHOWAWCA

SALA

2 LOp

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Anita Wójkiewicz

18

2 pME

TECHNIK MECHATRONIK

Andrzej Szewczyk

35

2 pIL

TECHNIK TELEINFORMATYK / TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Sławomir Dudziak

32

2 pRA

TECHNIK ROLNIK / TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Jacek Januszkiewicz

21

2 pRŻ

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI / TECHNIK REKLAMY

Nina Wrzaskowska

19

2 pWE

TECHNIK WETERYNARII

Beata Zalesinska

34

2 LOg

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Anna Stachowiak

G4

2 gLT

TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Marek Idaszek

1

2 gMR

TECHNIK MECHATRONIK / TECHNIK ROLNIK

Rafał Ślebioda

2

2 gRŻ

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI / TECHNIK REKLAMY

Agnieszka Cichowlas

25

2 gIW

TECHNIK TELEINFORMATYK / TECHNIK WETERYNARII

Marcin Grzybowski

G1

 

 

                                         godz. 10.00

           BOISKO SZKOLNE (następnie przejście z wychowawcami do poszczególnych sal)

KLASA

TYP SZKOŁY

WYCHOWAWCA

SALA

1 LOk

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE-kosmetyczne

Beata Sysak

25

1 LOT

TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Agnieszka Antkowiak

G3

1 TAI

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU / TECHNIK TELEINFORMATYK

Jacek Kowalczyk

23

1 TMR

TECHNIK MECHATRONIK / TECHNIK REKLAMY

Łukasz Korcz

G1

1 TŻW

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI / TECHNIK WETERYNARII

Paula Koczorowska

32

1 K

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA   KUCHARZ

Maria Sierpowska-Zielińska

28

1 MŚ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

ŚLUSARZ  / KIEROWCA MECHANIK

Wojciech Borowczyk

2

 

 

 

 

 

27 sierpnia 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

6 czerwca 2020 r. 

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl