Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Kierunki kształcenia

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Siatkarze waleczni
17 lutego 2019

Świetnie spisali się nasi reprezentanci w siatkówce.  Trzon zespołu  stanowili maturzyści z IV GR. Tuż po udanej studniówce chłopcy zmobilizowali się i stoczyli bardzo emocjonujące dwa pojedynki podczas turnieju rozegranego w piątek 15 lutego w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Środzie.
Wystąpili w składzie: Kamil Fludra, Łukasz Marcinkowski, Michał Adamczak i Dawid Szkudlarski ( wszyscy IV GR) oraz Jakub Orwat (III TRŻ), Rafał Rozmiarek i Marcin Kujawa ( II TRŻ) oraz Maciej Kozłowski (I TRŻ).

Do pierwszego pojedynku przystąpili w niepełnym składzie i nieznacznie ulegli kolegom z CKZiU. W drugim meczu, w którym już zagrał nieobecny wcześniej Kuba Orwat, zwyciężyli w dwóch setach po bardzo wyrównanej walce z siatkarzami z LO. Walka była wyjątkowo zacięta a nasi reprezentanci wykazali się ogromną walecznością w końcówkach obydwu setów.  W drugim potrafili obronić aż cztery setowe piłki i zwyciężyć.

 

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
faks: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności . Strona stworzona przez  kapary.com