Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl

W dniu 04 grudnia 2018r klasa 2 Technikum Rolniczego odbyła szkolenie praktyczne na hali maszyn firmy ALIMA W Środzie Wlkp. na ul. 27 Grudnia 5.

Przedsiębiorstwo A-Lima-Bis Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. Jest czołowym dostawcą technologii i systemów membranowych dla wielu gałęzi przemysłu oraz producentem wysokiej jakości proszku serwatkowego.

Oprócz szkolenia i pokazu młodzież zapoznała się z produkcją współczesnych paszowozów z mieszalnikiem i osprzętem elektronicznym na hali produkcyjnej maszyn. Warto dodać, że dalsza część szkolenia odbyła się w sali prezentacyjno-wykładowej. Wraz z młodzieżą obecni byli nauczyciele p. Wojciech Borowczyk oraz p. Krzysztof Wróblewski. Uczniowie wykazali bardzo duże zainteresowanie tym wyjazdem i szkoleniem.

Została nawiązana współpraca, w ramach której uczniowie, nie tylko klas technikum rolniczego, ale także mechatronicznego skorzystają z szeregu szkoleń.

 

11 grudnia 2018
Uczniowie Technikum Rolniczego na szkoleniu w firmie ALIMA

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu