ZJAZD 
27 maja 2023 r

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Zastępstwa

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Uczniowie Technikum Rolniczego na szkoleniu w firmie ALIMA
11 grudnia 2018

W dniu 04 grudnia 2018r klasa 2 Technikum Rolniczego odbyła szkolenie praktyczne na hali maszyn firmy ALIMA W Środzie Wlkp. na ul. 27 Grudnia 5.

Przedsiębiorstwo A-Lima-Bis Sp. z o.o. od ponad 25 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. Jest czołowym dostawcą technologii i systemów membranowych dla wielu gałęzi przemysłu oraz producentem wysokiej jakości proszku serwatkowego.

Oprócz szkolenia i pokazu młodzież zapoznała się z produkcją współczesnych paszowozów z mieszalnikiem i osprzętem elektronicznym na hali produkcyjnej maszyn. Warto dodać, że dalsza część szkolenia odbyła się w sali prezentacyjno-wykładowej. Wraz z młodzieżą obecni byli nauczyciele p. Wojciech Borowczyk oraz p. Krzysztof Wróblewski. Uczniowie wykazali bardzo duże zainteresowanie tym wyjazdem i szkoleniem.

Została nawiązana współpraca, w ramach której uczniowie, nie tylko klas technikum rolniczego, ale także mechatronicznego skorzystają z szeregu szkoleń.

 

<