Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Kierunki kształcenia

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Warsztaty dla uczniów ze specyficznymi problemami edukacyjnymi – 13 grudnia 2018 r.
13 grudnia 2018

Działo się, działo.

Kto nie wie, to przeczyta że w czwartek 13 grudnia 2018 r. gościliśmy w szkole naszych młodszych kolegów z klas ósmych i trzecich gimnazjum, szkół z naszego miasta i powiatu.

Zaproszeni goście mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach świątecznych: piekli i dekorowali pierniki pod okiem pani Lucyny Wrzaskowskiej oraz wykonywali piękne stroiki świąteczne pod okiem pani Joanny Zegar – Nowak. Poprzez udział w zajęciach uczniowie mogli zapoznać się z kadrą oraz warunkami które wykorzystywane są w szkoleniu zawodowym.

Zabawa była przednia, a można było ją zorganizować dzięki grupie pasjonatów, osób dostrzegających konieczność zadbania o edukację osób ze specyficznymi problemami edukacyjnymi, m.in. pani dyrektor Eweliny Zawielak, pani Lucyny Wrzaskowskiej, pani Joanny Zegar – Nowak, pani Joanny Cebulak, pani Marianny Gabryelewicz oraz pedagoga – Anny Klepackiej.

Kolejny raz okazało się, że nasza szkoła jest przyjazna, otwarta i stwarza możliwość funkcjonowania i kształcenia dla wielu uczniów.

Nasi goście po pracowitym czasie spędzonym w kuchni oraz pracowni florystycznej zostali zaproszeni na ciepłą herbatę oraz degustację upieczonych pierników……… były pyszne.

Były upominki – wykonane własnoręcznie oraz życzenia świąteczne dla uczniów i towarzyszących im opiekunów. Każdy uczestnik warsztatów wychodził ze szkoły z paczką upieczonych pierniczków oraz zrobioną choinką. Mamy nadzieję, że gościom się podobało tak jak nam.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klas IIIGie, PP, IMŚ, IVG za pomoc i przygotowanie warsztatów i poczęstunku.

Specjalne podziękowanie kierujemy do pań z naszej Rady Rodziców, które finansowo wsparły pomysł nauczycieli – D Z I Ę K U J E M Y.

Tym sposobem w tak piękny i smaczny sposób weszliśmy w świąteczną atmosferę.    

 

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
faks: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności . Strona stworzona przez  kapary.com