W środę (16 września) odbyły się Mistrzostwa Szkoły klas I w Lekkoatletyce.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów. Poniżej prezentujemy wyniki Mistrzostw:

100m

1. Wiktoria Kurpik                 I LOK                        15,92
2. Sandra Andrzejczak           I LOK                         16,06
3. Natalia Nadolna                 I TŻW                         17,56
4. Darota Stasiak                   I LOT                          18,35
5. Ola Markiewicz                 I TŻW                         18,76

1. Hubert Purcel                     I MŚ                           13,06
2. Florian Haffmann              I MŚ                           13,91
3. Mikołaj Lejman                 I K                              14,30
4. Szymon Mizerka                I MŚ                           14,42
5. Jakub Woźniak                  I MŚ                           14,49
6. Jakub Andrzejewski          I MŚ                           15,19

400m

1. Amelia Słupska                  I LOK                         1.09,01
2. Amelia Kaczmarek            I LOK                         1.23,05
3. Julia Jąder                          I TAI                           1.23,29
4. Amelia Nowaczyk             I LOK                         1.29,29
5. Zofia Jankowska                I TŻW                         1.30,51
6. Zuzanna Zacharzewska     I LOK                         1.30,29
7. Maja Matuszak                  I TŻW                         1.31,41                      

800m
1.Klaudia Szumigała            I TŻW                         3.24,92

1.Jakub Woźniak                   I MŚ                           3.01,03
skok w dal

1.Julia Gasik                          I TŻW                         3,70
2. Klaudia Szumigała            I TŻW                         3,06

1. Hubert Purcel                     I MŚ                           5,51
2. Florian Hoffmann              I TŻW                         4,83
3. Mikołaj Lejmann               I TŻW                         4,50

skok wzwyż
1.Jakub Fibner                       I TŻW                         171
2.
Hubert Purcel                     I MŚ                           145
3.
Florian Hoffmann              I MŚ                           135
4. Mikołaj Lejman                 I K                              120

1.Amelia Kaczmarek             I LOK                         125

Kula           

1. Klaudia Szumigała            I TŻW             6,64

1.Szymon Mizerka                 IMŚ                 8,69
2. Hubert Purcel                     IMŚ                 8,32
3. Jakub Andrzejewski          IMŚ                 7,74
4. MikołajLejman                  I K                   6,19

 

18 września 2020
Wyniki Mistrzostw Szkoły klas I w LA – 16 IX
Mistrzostwa lekkoatletyki ZSR Środa

6 czerwca 2020 r. 

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl