Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl

W ostatnich dniach Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło listę szkół zakwalifikowanych do III Edycji programu Certyfikowanych Wojskowych  Klas Mundurowych. Zespół Szkół Rolniczych i nasze klasy wojskowe po raz kolejny zostały przyjęte do tego programu. Po obserwacji naszej działalności przez MON, dzięki pozytywnym opiniom z Jednostek Wojskowych, w których realizujemy zajęcia z Edukacji Wojskowej, nasza szkoła jest w III Edycji Programu.

Sama realizacja programu wymaga od szkoły i uczniów bardzo dużego zaangażowania, ale warto!

Uczniowie, którzy spełnili wymagania programowe otrzymują certyfikat MON oraz zaświadczenie dyrektora szkoły o odbyciu szkolenia wojskowego w zakresie upoważniającym do premiowanych wojskowych ścieżek zawodowych. Absolwenci mają m.in. prawo do dodatkowych punktów rekrutacyjnych przy aplikowaniu do akademii wojskowych oraz odbycia w skróconej formy służby przygotowawczej. Część naszych uczniów jest już żołnierzami WOT i planuje związać się z tym rodzajem wojsk lub innymi służbami mundurowymi.

Zapraszamy absolwentów gimnazjum i szkół podstawowych do wstępowania w szeregi klas wojskowych w Zespole Szkół Rolniczych, zarówno w klasach technikum jak i liceum.

Gwarantujemy Wam ciekawą naukę, ciekawie spędzany czas i przygotowanie do planowania swojej przyszłości z mundurem Wojska Polskiego i innych służb mundurowych.

 

05 maja 2019
Wyróżnienie dla Zespołu Szkół Rolniczych przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu