Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

e-dziennik

Kierunki kształcenia

Zaplanuj zajęcia

aktualności

 

 

Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów
01 maja 2019

26 kwietnia na płycie hali sportowej odbył się uroczysty apel z okazji  zakończenia roku szkolnego i jednocześnie  nauki w murach Zespołu Szkół Rolniczych im. gen, J. H. Dąbrowskiego  w Środzie Wlkp. tegorocznych absolwentów klasy 4 Technikum Rolniczego i Technologii Żywności i Usług Gastronomicznych. Wśród przybyłych na tą uroczystość gości, byli: Starosta Powiatu Średzkiego Pan Ernest Iwańczuk, członek Rady Powiatu Średzkiego pan Bogusław Biernat, Pan Andrzej Kowarz z gospodarstwa Rolnego w Pigłowicach, u którego nasi absolwenci mogli odbywać zajęcia praktyczne, przedstawiciele Rady Rodziców i rodzice abiturientów..

Piątkowa uroczystość była okazją do wręczenia wyróżnień absolwentom za owocne lata nauki, wśród wyróżnionych osób były: Beata Bączkiewicz i rodzice, którzy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Eweliny Zawielak  i wychowawcy Pana Rafała Ślebiody list gratulacyjny, Paulina Bartkowiak, Anna Borowczyk, Agnieszka Zawitaj, Kamil Fludra i Wojciech Niemczal oraz Rafał Niemczal

Pan Marek Zaworski wręczył podziękowania i nagrody sportowcom za wybitne osiągnięcia i wielokrotne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, wśród nich znaleźli się: Bartkowiak Paulina, Bączkiewicz Beata, Borowczyk Anna,  Adamczyk Michał, Fludra Kamil, Marcinkowski Łukasza i Szkudlarski Dawid. Nie zabrakło również podziękowań od Pani Prezes  PCK HDK  Bogusławy Deiksler za godna postawę w składaniu bezcennego daru z siebie poprzez honorowe krwiodawstwo w imieniu której nagrody wręczyły Pani Dyrektor Ewelina Zawielak i Pani Beata Sysak dla: Kamila Fludra, Bartkowiak Paulina i Kucharska Dominika.  Przedstawiciele rady Rodziców Pani Renata Wróblewska i Pani Danuta Mąderek wyróżniły Beatę Bączkiewicz za bardzo wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, bardzo wysoką frekwencję i kulturę osobistą.

W części artystycznej uczniowie z klasy II MOL wykonali utwory muzyczne dla naszych abiturientów i na znak solidarności oraz trzymania za nich kciuków na maturze i egzaminie zawodowym wszyscy podali sobie dłonie i utworzyli wspólny krąg.  Ze strony absolwentów nie zabrakło ciepłych słów podziękowań i kwiatów skierowanych do dyrekcji, grona pedagogicznego i pracowników szkoły.

 

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
faks: (061) 285-22-64
e-mail:
 
zsrsroda@onet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności . Strona stworzona przez  kapary.com