Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl

W naszej szkole podejmujemy się zbiórki na rzecz Huberta Mierzwy, który ma raka w głowie, Gwiaździaka Włosowatokomórkowego. 14-latek jest z rodziną od kilku tygodni w Stanach Zjednoczonych, gdzie przeszedł już 2 operacje. Teraz czeka go operacja ostatniej szansy, na którą potrzeba 2 miliony złotych. Na ten moment zebrano już ponad 720000 zł, dzięki kilku zbiórkom, które odbyły się w naszym mieście. Teraz do akcji wkracza Zespół Szkół Rolniczych.

 

W tym tygodniu po szkole chodzą nasze wspaniałe uczennice i zbierają datki do puszki, które mają być przeznaczone na operację Huberta. Ponadto zbieramy fanty, które będzie można kupić podczas kiermaszu 23 października. Zachęcamy uczniów do przynoszenia i sprzedaży różnych rzeczy: książki, gry planszowe, gry komputerowe, czy też inne gadżety lub zabawki. Rzeczy można oddawać wychowawcom, którzy zadbają, aby można było je kupić na kiermaszu.

 

Zapraszamy również wszystkich do zapoznania się z historią Huberta i wpłacania na jego operację na stronie siepomaga.

 

07 października 2020

Zbiórka na operację Huberta Mierzwy.

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu