Zapraszamy na zebranie z rodzicami zgodnie z poniższym harmonogramem (wtorek, środa, czwartek). Przypominamy o obwiązujących zasadach postępowania w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego (maseczka, dezynfekcja rąk).

 

HARMONOGRAM

 

  15 września 2020 (wtorek) godz. 17.00  

SPOTKANIE RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI W SALACH

(klasy II i wszystkie klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy)

KLASA

TYP SZKOŁY

WYCHOWAWCA

SALA

2 LOp

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Anita Wójkiewicz

18

2 LOg

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Anna Stachowiak

G4

2 pME

TECHNIK MECHATRONIK

Andrzej Szewczyk

25

2 pIL

TECHNIK TELEINFORMATYK / TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Sławomir Dudziak

23

2 pRA

TECHNIK ROLNIK / TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Jacek Januszkiewicz

21

2 pRŻ

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI / TECHNIK REKLAMY

Nina Wrzaskowska

19

2 pWE

TECHNIK WETERYNARII

Beata Zalesińska

28

2 gLT

zebranie odbędzie się w inny terminie

TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Marek Idaszek

1

2 gMR

TECHNIK MECHATRONIK / TECHNIK ROLNIK

Rafał Ślebioda

32

2 gRŻ

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI / TECHNIK REKLAMY

Agnieszka Cichowlas

29

2 gIW

TECHNIK TELEINFORMATYK / TECHNIK WETERYNARII

Marcin Grzybowski

G1

2 MŚp

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA MECHATRONIK / ŚLUSARZ / KIEROWCA MECHANIK

Marek Zaworski

3

2 MKp

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH / KUCHARZ / PIEKARZ

Lucyna Biernat-Wrzaskowska

13

2 MŚg

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

MECHATRONIK / ŚLUSARZ / KIEROWCA MECHANIK / MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH / KUCHARZ / PIEKARZ

Grzegorz Rozmiarek

IT

1 PP

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSDABIAJĄCA DO PRACY

Joanna Cebulak

9

2 PP

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSDABIAJĄCA DO PRACY

Marianna Gabryelewicz

G2

3 PP

SZKOŁA SPECJALNA PRZYSPOSDABIAJĄCA DO PRACY

Joanna Cebulak

9

 

 

   16 września 2020 (środa) godz. 17.00  

SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS I Z DYREKCJĄ SZKOŁY NA HALI SPORTOWEJ,

następnie spotkanie w salach:

KLASA

TYP SZKOŁY

WYCHOWAWCA

SALA

1 LOk

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Beata Sysak

25

1 LOT

zebranie przełożone na 21.09. godz.17.00

hala

TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Agnieszka Antkowiak

32

1 TMR

zebranie przełożone na 21.09. godz.17.00

hala

TECHNIK MECHATRONIK / TECHNIK REKLAMY

Łukasz Korcz

31

1 TAI

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU / TECHNIK TELEINFORMATYKA

Jacek Kowalczyk

21

1 TŻW

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI / TECHNIK WETERYNARII

Paula Koczorowska

G1

1 K

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA   KUCHARZ

Maria Zielińska-Sierpowska

28

1 MŚ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

ŚLUSARZ  / KIEROWCA MECHANIK

Wojciech Borowczyk

23

 

17 września 2020 (czwartek)  godz. 17.00

SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS IV  Z DYREKCJĄ SZKOŁY W HALI SPORTOWEJ,

PO SPOTKANIU W HALI ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE  Z WYCHOWAWCAMI W SALACH

SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW  KLAS  III  Z WYCHOWAWCAMI W SALACH WG. PONIŻSZEGO HARMONOGRAMU

KLASA

TYP SZKOŁY

WYCHOWAWCA

SALA

3 TRŻ

TECHNIK ROLNIK / TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

Joanna Deska-Werkowska

13

3 TME

TECHNIK MECHATRONIK

Agnieszka Lipińska

18

3 TOL

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY / TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Justyna Musiał-Michalak

32

4 TRŻ

TECHNIK ROLNIK / TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI

Beata Kosakowska

23

4 MOL

TECHNIK MECHATRONIK / TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY   / TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Katarzyna Jasińska-Kaczor

34

3 MŚ

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

MECHANIK-OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH / ŚLUSARZ

Anna Klepacka

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 września 2020

Zebrania z rodzicami

6 czerwca 2020 r. 

 

 

Aktualności

Plan zajęć

Zastępstwa

e-dziennik

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Formularz rejestracyjny na Zjazd Absolwentów - Zmiana terminu

Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona korzysta  z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Strona stworzona przez kapary.com

Zespół Szkół Rolniczych 
im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
ul. Kosynierów 2b
63-000 Środa Wlkp.

Tel.: (061) 285-23-28, 285-23-29
fax: (061) 285-22-64
e-mail:
 zsrsroda@onet.pl